Skocz do zawartości
piohal

Modecom 350 Gtf - Raz Jeszcze Czy Uciągnie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy modecom 350 GTF 350 W uciągnie :

 

P4 531 3 GHz

2x256 RAM

Asus P5P800

Ati Radeon X800 R420 400/700

dysk SATA + dysk ATA

2 karty PCI

 

Z kalkulatorów mocy wynika że niby tak, ale chyba to byłyby jego granice.

Jakie jest wasze zdanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem takiego oto zasilacza klik

Konfig podłączony do tego zasilacza to: venice @ 2.5 ghz, Palit 7900gs, dysk, nagrywarka, giga ramu, dwa wentylatorki. Mam następujący problem(właściwie, to nie wiem, czy to na 100% zasilacz). Mianowicie mam taki problem, odpalam 3dmarka, program chwile pochodzi, i komputer się zawiesza(obraz staje w miejscu),a wtedy pomaga mi jedynie reset :/. Gdy odkręce procesor na 1800 mhz problem znika. Co ciekawe na Galaxy GF 7300GT mam identyczne problemy, czy to znak, że zasilacz jest za słaby ? Jeśli to wina zasilacza, to co radzilibyście mi kupić, za 200 zł

 

Pozdrawiam

Edytowane przez gni0tek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie przegrzewa, a procek jest stabilny.

A timingi pamieci probowales luzowac? Ewentualnie vdimm podnosic? Sproboj jeszcze sie tym pobawic, jesli nic nie da to na 99% zasilka. Sprawdz jak dziala z inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do tematu: Zanim oskarżę zasiłkę o zwisy, robię test Primem. Sęk w tym, że przy obciążeniu ok 50% wszystko jest ok. A np . uruchomienie Winampa, DC++, Outlooka spowodowało rano po 20 min zwiechę. Czy fakt przechodzenia póki co Prima oraz to że grałem sobie spokojnie godzinkę w Americas Army (procesożerna gra) może nieco rozjaśniać sytuację?

Dostępu do miernika nie mam, ale jak miałem Celerona puszczonego na 3,8 to programowo mierzone napięcia były znacznie gorsze niż obecnie i było ok....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...