Skocz do zawartości
Kozax

Upgrade Starego Sprzętu

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt mam jak w podpisie. Planuje zainwestować w sprzęt około 900 zł.

 

Co polecicie kupić abygo odświerzyć trochę? głównie chodzi mi o grafike i procesor.

Lepiej odłóż kase na pozniej i jak uzbierasz w okolicach 1500PLN pomysl o przejscie na PCI-Express. Szkoda kasy pakowac w stare AGP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem taki zamiar żeby przejść teraz na PCI-E. tylko pytanie czy mój będzie się nadawał? Zmienić płyte zostawić procek. I jakąś lepszą grafikę, noijeszcze jedną kostke ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem taki zamiar żeby przejść teraz na PCI-E. tylko pytanie czy mój będzie się nadawał? Zmienić płyte zostawić procek. I jakąś lepszą grafikę, noijeszcze jedną kostke ramu.

Pakowanie sie w platforme AMD jest obecnie nieoplacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić to i na grafike zostaje Ci jeszcze 400 zł więc coś takiego i jakąś zasiłkę np. to. Troche przekroczony limit ale jak sprzedasz swoje bebechy i dokupisz 512MB pamięci do dualu to już będzie spoko. Jeśli odrazu sprzedasz grafe procka i płyte to możesz zamiast 7300GT wziąć 7600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się właśnie nad tą płytką główną zewzględu na SLI. Zasiłka wiem żebardzo dobra ale czy niemożna np. czegoś tańszgo?np ten a do tego chyba wziąłbym 7600GT bo najwyżej koszty później by się zwróciły po sprzedaży sprzętu. I jeszcze jedno ile mógłbym dostać za płytke z procesorem i grafikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą koledzy,nie opłaca się inwestować w AGP .Dużo taniej wyjdzie Ciebie przejście na s.939,lub(jesli masz więcej kasy na AM2).Z tym ,że na chyba w twoim przypadku lepszy będzie 939,bo będziesz mógł zachować swoją pamięc,i dokupić tylko drugą kośc 512.

Za te swoje stare części dostaniesz około:

płyta gł. ~150zł

procesor~150zł

karta graf. ~150zł

W sprawie twojego zasilacza... zależy jaką serię masz,jeśli to jest Feel,wymień go odrazu na coś lepszego,jesli GTF...zasilacz niezły,z tym że z tego co wiem ma dość słabą linię +12V(a socket 939 potzrebuje mocnej +12),jest jescze chyba modecom MC-nowsza seria z mocną linią 12.Ale i tak polecałbym kupić Ci jakiś nowszy model Chiefteca,lub jesli masz więcej pieniędzy ,Tagana.

Pozdrawiam

Edytowane przez Fury161

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...