Skocz do zawartości
nalewator

Co Padło?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem jak z tematu. Dzisiaj dostałem nowa grafe palita7600GT AGP. Włożyłem grafe w slocik odpalam kompa idzie wszystko normalnie zaczyna ładować winde i nagle sie komp wyłączył. Próbuje go włączyć ponownie

a tu lipa:( tzn kręca sie wszystkie wiatraki zasilacz działa a na monitorze wywala ,żę nie ma sygnału. Myślałem ,że to grafa padła ale sprawdziłem na 2 innych kompach i grafa działa. Potem myślałem ,że to monitor ale też nie bo podpiąłem pod niego laptopa i trybi. I tu pytanie co padło???

 

Dodam jeszcze ,że BIOS nie generuje żadnych dzwieków , nawet wyjąłem całkowicie grafike i to samo, wiatraki chodzą i cisza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że padł zasilacz kiedyś miałem podobnie,wymieniłem kartę sieciową odpaliłem kompa i to samo co u ciebie tz:dioda na płycie świeciła,wiatraki się kręciły a mimo tego komp nie wstawał wadliwy okazał się zasilacz po jego wymianie wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa . Po zresetowaniu BIOS-u dalej nie trybiło. Przez przypadek przesuwałem kable wewnątrz obudowy i nagle ni stąd ni zowąd komputer odpalił!!! Okazało się że poluzowało się gniazdo od zasilania 20pin na mobo :mur: musiałem gdzieś zahaczyć jak czyściłem bude w środku . Dzięki za sugestie . Temat do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...