Skocz do zawartości
mruz

Wi-fi & Internet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z Londynu,

Mam pytania odnośnie sieci bezprzewodowej:

Sąsiad (obcokrajowiec) ma sieć bezprzewodową z internetem i ja chciałbym się pod nią podepiąć (bez jego wiedzy) czy to możliwe? :lol:

Mam laptopa z kartą wi-fi belkin g+ mimo.

Jak skonfigurować tą sieć?

nie znam ip, bramy i dnsów a automat mi nie przydziela. Nie wiem jakie są i czy jest router.

Czy z poziomu laptopa mogę to skonfigurować?

Dodam że wykryło coś i pisze, że sygnał jest dobry, ale nie wykrywa mi innych kompów ani neta.

Jak tego dokonać? lub co mi potrzeba żebym mógł to ręcznie skonfigurować (mogę zobaczyć u niego w ostateczności)?

z wi-fi to mój pierwszy kontakt.

neta mi potrzeba tylko na gg, żeby nie było B-)

HELP :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o legalność bo jeśli się nie da to mode iść i zapłacić mu ale jeśli mam płacić 20Ł miesięcznie (120zł) za kilkakrotne wejście na gg to rezygnuję :mur: a i tak wracam za miesiąc

więc myślę że rodacy i patrioci mnie zrozumieją :lol: i pomogą a ten irlandczyk napewno nie będzie mi miał tego za złe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wylapac MAC jego karty za pomoca programu airodump-ng i kismetem ktory dodatkowo pokaze ci IP. Jezeli siec jest zabezpieczona kluczem WEP musisz zebrac pakiery airodumpem-ng przyspieszy to aireplay-ng i wyciagnac klucz WEP aicrackiem-ng. Jezeli WAP to lepiej dac sobie spokoj. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...