Skocz do zawartości
Lisek

Xaser II i Aquarius II w testach

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem w dzisiejszym newsie dostalem do testow troche sprzetu, no i mam pierwsze fotki: http://www.tweak.pl/galerie/xaser_aquarius/

 

Jak przejdzie mi angina to zrobie jakas bardziej profesjonalna sesje zdjeciowa :wink: Na razie nie chce mi sie wychodzic z lozka. A po zejsciu z pokoju do kuchni sapie ze zmeczenia jak 80 letni dziadek :(

 

Te chlodzenie wodne jest dosc malutkie jak widzicie. Zobaczymy jak w testach wyjdzie. Co do podkladki pod myszke, jest ona mala i w dodatku chropowata... Bardziej nadaje sie na podkladke pod piwo niz pod myszke (ciezko sie po niej mysza jezdzi i w dodatku nieprzyjemnie ta czynnosc halasuje). No ale przynajmniej jest modna, bo z aluminium hehehe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce 1000zł a w USA 420zł(bez zasilacza). Lisek, co to za myszka na tym zdjęciu???

jESTES PeWNY CO DO TEJ CENY W STANACH ???????? LOL

 

a myszka to nie exploder ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, podrożała o prawie 50$!!!!!!! No to jakieś 600zł :( Ale fajne tam mają Xaser'y III.

no to jednak sporo roznica ale i tak zajebiscie tanio !!!!! o 400zl za taka kase to w polsce mozna miec tylko Czifteka albo Anteka ;)

a xaery o niebo fajniejsze :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce 1000zł a w USA 420zł(bez zasilacza). Lisek, co to za myszka na tym zdjęciu???

Microsoft Wheel Mouse Optical USB, czyli najtańszy sensowny myszek optyczny jaki na WGK znalazlem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do SuChyY'ego i innych użytkowników:

daleki jestem od reklamowania kogokolwiek, ale uznałem za warte wspomnienia, że sklep PCCooler w Warszawie sprzedaje obudowy Thermaltake w nieco znośniejszych cenach, np. czarno-czerwona obudowa Xaser II A5000 kosztuje 765 złotych brutto (czyli około 200 zeta taniej niż w niektórych sklepach) co nie rzuca może na kolana, ale trzeba zaznaczyć, że w prezencie (albo lepiej - w cenie obudowy) dodawane są boczne drzwi z szybą - takie drzwi to jak by nie liczyć jakieś 200 zeta; aluminiowy Xaser II A6000 kosztuje 948 zeta również z dodatkowymi drzwiami;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do SuChyY'ego i innych użytkowników:

daleki jestem od reklamowania kogokolwiek, ale uznałem za warte wspomnienia, że sklep PCCooler w Warszawie sprzedaje obudowy Thermaltake w nieco znośniejszych cenach, np. czarno-czerwona obudowa Xaser II A5000 kosztuje 765 złotych brutto (czyli około 200 zeta taniej niż w niektórych sklepach) co nie rzuca może na kolana, ale trzeba zaznaczyć, że w prezencie (albo lepiej - w cenie obudowy) dodawane są boczne drzwi z szybą - takie drzwi to jak by nie liczyć jakieś 200 zeta; aluminiowy Xaser II A6000 kosztuje 948 zeta również z dodatkowymi drzwiami;

Spoko ceny, ale mnie i tak to nie interesuje, musialo by mi sie przelewac zebym kupil za tyle kasy bude. Nawet gdybym znalazl na ulicy 800zl na taka obudowe wolalbym dobre WC, jakies glisniki 5.1 albo cos ze sprzetu, po prostu szkoda by mi bylo kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do SuChyY'ego i innych użytkowników:

daleki jestem od reklamowania kogokolwiek, ale uznałem za warte wspomnienia, że sklep PCCooler w Warszawie sprzedaje obudowy Thermaltake w nieco znośniejszych cenach, np. czarno-czerwona obudowa Xaser II A5000 kosztuje 765 złotych brutto (czyli około 200 zeta taniej niż w niektórych sklepach) co nie rzuca może na kolana, ale trzeba zaznaczyć, że w prezencie (albo lepiej - w cenie obudowy) dodawane są boczne drzwi z szybą - takie drzwi to jak by nie liczyć jakieś 200 zeta; aluminiowy Xaser II A6000 kosztuje 948 zeta również z dodatkowymi drzwiami;

no to faktycznie troche zmienia ale ja bym wolal zamiast tych dzwiczek z trefna szybko (brzydki krztalt :/) wolal bym 100-200 zloty mniej zaplacic !! a szybke sobie sam dorobie !! chociaz w takiej koazckiej obudowie szkoda by mi bylo ciac scianke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie tak "ot" zauwaze ze tego plynu "coolant concentrate" z kazdym testem ubywa... czyzby 4max wysylal jeden egzemplarz po koleji kazdemu? ;)

i pewnie potem go jeszcze komus sprzedadza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie tak "ot" zauwaze ze tego plynu "coolant concentrate" z kazdym testem ubywa... czyzby 4max wysylal jeden egzemplarz po koleji kazdemu? ;)

i pewnie potem go jeszcze komus sprzedadza :P

Hm, aktualnie już ten dziwny zielony koncentrat się skończył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...