Skocz do zawartości
Ares1

Audigy 2 Zs Z Allegro Co To Za Karta?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na allegro są sprzedawane takie karty:

http://www.allegro.pl/item158981840_promo_..._gwarancja.html

dlaczego brak im wszystkich wyjsc na sledziu co to za wersja czy to naprawde 2 ZS???

Jakaś dziwna, niby model SB0350, a jednak brak jej pozłacanych gniazd i firewire. Szczerze mówiąc pierwszy raz widze taki model...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na allegro są sprzedawane takie karty:

http://www.allegro.pl/item158981840_promo_..._gwarancja.html

dlaczego brak im wszystkich wyjsc na sledziu co to za wersja czy to naprawde 2 ZS???

Także sie zastanawiałem nad tym, myślałem o zmianie x-fi właśnie na 2zs lub 4pro, ale z ta audigy coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze ja zanim zaczolem szukac jak karta ma wygladac to ja zamowilem :(( mam ja w komputerze i w ustawieniach widnieje jako audigy zs C400 czy wiecie cos wiecej o tym modelu ?? jak narazie dziala wszystko tylko ze na najnowszych sterownikach do ZS po na orginalnej plycie ktora sciagnolem z netu wypisalo ze nie potrafi znalezc urzadzenia dla danych sterownikow ale po instalacji nowych ze strony creativa wszystko dziala tylko musialem z tamtej plytki dograc inne rzeczy jak souroundmixer itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdanie jakas okrojona wersja, sam mam audigy 2 zs. kupilem uzywke na allegro z 12 miesieczna gwarancja za 200 zl, wiec wątpie zeby bylo to pełne ZS...

Dokładnie !

A o audigy zs C400 szczerze mówiąc nigdy słyszałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdanie jakas okrojona wersja, sam mam audigy 2 zs. kupilem uzywke na allegro z 12 miesieczna gwarancja za 200 zl, wiec wątpie zeby bylo to pełne ZS...

Wydaje mi się że wiem już co jest grane. Karta właśnie do mnie przyszła. Wygląda to na prawdziwego Audigy 2 ZS z tym że śledzia z wejściami/wyjściami ma od Audigy 2 Value. Na PCB jest nawet miejsce na dolutowanie fire-wire! Procesor wygląda identycznie jak w oryginalnym (ze złotymi wejściami) Audigy 2 ZS... Dziwne ale mam nadzieje ze jak zaraz podlacze to okaze się ze to rzeczywiscie jest ZS a nie jakis badziew :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na allegro są sprzedawane takie karty:

http://www.allegro.pl/item158981840_promo_..._gwarancja.html

dlaczego brak im wszystkich wyjsc na sledziu co to za wersja czy to naprawde 2 ZS???

Wygląda mi to na jakąś podróbkę, nigdy nie widziałem takiego modelu, chyba że Creative puścił jakąś specjalną okrojoną serię na czyjeś zamówienie tak jak puszczał kiedyś serie Live!ów do komputerów dell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) dzięki już wiem której nie kupować z aukcji Allegro ;) teraz masz pozłacane o 11zł więcej :razz:

czyli przepłacasz 11 zł :lol: no bo co Ci dadzą pozłacane wejścia?? chyba że o firewire Ci chodzi - ja już mam i nie jest mi potrzebne dodatkowe na karcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...