Skocz do zawartości
Gość DeViLSource

2 Monitory

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DeViLSource

witam

od pewnego czasu mam w posiadaniu nowy monitor i zastanawiam sie co zrobic z drugim..pewne jest ze go niesprzedam bo to juz zabytek :) myslalem o podlaczeniu go jako drugi..tylko chcialbym zeby pokazywal zupelnie inny obraz...taki oddzielny pulpit...jak osobny komputer... jakiego programu do tego uzyc ??

z gory dzieki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 19'' philips chyba dokladna nazwa niejest wazna??

i deawoo jakis ..15'' k. graficzna radeon x700pro

no to jak masz sterowniki zainstalowane to podlaczasz dwa monitory pod wejscia i potem ustawiesz tylko wszystko pod windowsem i mozesz sie bawic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DeViLSource

no wlasnie niedokonca... moge jedynie ustawic aby 2gi monitor byl rozrzeszeniem drugiego... ze okienka moge przenosic na drugi ale pasek startu jest tylko na pierwszym...a chcialbym zeby to byl jak druga jednostka (komp) wiem ze tak moznabylo robic na nview, ale na ati sie chyba nieda:/ dzieki za fatyge pawel

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DeViLSource

w sumie jest hydra vision ale nieda sie ustawic tego na 2 moniotry same wirtualne pulpity ale kozystajace wciaz z tego samego monitora:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...