Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

testdisk. Sluzy do odzyskiwania skasowanych patrycji.

http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Download

GetDataBack. Programik. Sa 2 wersje dla ntfs i fat. Skombinuj sobie pelna wersje. I spokojnie powinno ci odzyskac dane z przeformatowanej partycji.

Edytowane przez males66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odzyskiwałem tez po błedzie ( dysk zew usb 160G ) był widoczny w Fdisku i tez uwaliłem partycje załozyłem fatowska i sformatowałem.

 

Getdataback for NTFS 3.03 odzyskał wszystkie dane bez uszkodzen..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam mianowicie cos podobnego do problemu zawartego w temacie , a chodzi mi oto ze kiedys mialem problem z WIn(nochyba kazdy wie jak to jest :mur: ) i podpinalem drugi dysk i musialem w starym zmienic zworke a nie zauwazylem ze na nim (tej zworce na ktora zmienilem) byl limit na 32GB ( mam seagate 40GB) i z ostatnij partycji mi "znikło" 5 GB danych.... a jak chciałęm wziac windowsowskie oczyszczenie partycji na tej wlasnie oewj to mi wyskakuje ze "stare pliki programy Chkdsk " i maja wlasnie taki rozmiar (5GB) , czy moge jakos odzyskac te dane ? prosze o pomoc gdzy tam sa bardzo wazne dla mnie dane ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisane zostało wyżej TestDisk, miałem kiedyś podobny problem ,z tym, ze zworka zmianiła mi geometrię dysku i jego parametry, jeżeli u Ciebie dysk jest wyrywany poprawnie, tylko znikły dane na wskutek zmniejszenia rozmiaru dysku to W/w programem jest to jak najbardziej możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dzieki

ale mam jeszcze jedno pytanie jak go uzyc w "tej" sprawie , bo nie mialem nigdy do czynienia z takim programem (jeszcze) wiec nie wiem za bardoz co i jak mam zrobic aby niczego nie popsuc czy skasowac etc..

 

bylbym wdzieczny za pomoc w rozwiazaniu tego problemu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interfejs dosowy nie jest zbyt przyjazny, nie mniej jednak cięzko cos popsuć, dajesz scan i czekasz na rezulaty. Poszukaj na sieci, może są jakieś opisy obsługim ja z pamięci nie podam Ci takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...