Jump to content

Kwazor

Stały użytkownik
 • Content Count

  4103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Kwazor last won the day on September 4

Kwazor had the most liked content!

Community Reputation

392 Słitaśny ulubieniec ludu <3

About Kwazor

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 02/19/1981

Contact Methods

 • Tlen
  0
 • Strona WWW
  http://www.wiatrowe.za.pl
 • GG
  4092932

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  REDA k. Gdyni
 • Zainteresowania
  Elektronika, Radioamatorstwo,Kompy,Mechanika i wszystkie jeszcze nie zbadane tematy.....

Recent Profile Visitors

17574 profile views
 1. MZWR : Mniej żreć więcej ruchu .. A jak zrobić : WZIZ ( więcej żreć i zgrubnąć ;) ?
 2. No i przylazł Janusz ---> tam sa drzwi ! WON ! Teraz wyobraź sobie że to zero sie upala gdzieś w ścianie... co mamy na obudowie ? CZYSTA FAZE... reszty nie musze opisywać.,.
 3. Zasilacz jest wadliwy fabrycznie... do wymiany. Z HDD to jeszcze szansa ratunku na odzysk danych ale SSD to zapomnij..
 4. To zły znak że dysków nie widzi.. nie chcę krakać ale oby nie było tak że zadziałały zabezpiecznia w dykach od skoku napięcia ( o ile są transile -- własnie jakie to dyski ?? jak mechaniki i nie kręcą to na 100% był skok napięcia ponad normę )
 5. To zamiast uszkadzać kolejne sprzęty to rób remont instalacji na 3 przewodową. Wyjdzie ci taniej i bezpieczniej ( chcesz żyć ? życie ceny nie ma ) A jak wpadnie "elektryku Stachu" i powie że wystarczy uziemnić do N-ki to wypiernicz go szybko za drzwi . A teraz wyobraź sobie że masz przebicie i "pseudo" uziom do kaloryfera a akurat twoje dziecko jest w 2 pokoju i dotyka kaloryfera....... Czeka cię kopanie bednarki i zrobienie elektryki.
 6. Ilościa cache ( pamięci podręcznej ) a ta głownie wykorzystywana jest przy operacjach kopiowania w obrębie samego dysku.
 7. Polski ? Huehue hue : https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=3607458&highlight= Dystrybutor a nie producent ... zreszta jakich wielu co się szumnie prezentują jako polski producent...
 8. Kwazor

  Dzień dobry.

  Długo cię nie było... Starzy wyjadacze jeszcze są..
 9. Była 1 akcja realokacji sektorów i zostało ich przeniesione 8 ( zapas 92 masz jeszcze do krytycznego stanu ) 01 jest 0 czyli nie ma problemu z odczytem powierzchni ( to dobry znak ) reszta danych też nie wskazuje na to by ten dysk miał paść z dnia na dzień. G-sense : Delkiatniej z laptopem... sporo wstrząsów ( od tego też mogą powstac BS) Dziwny odczyt power count ( sporo zaników zasilania -- ale ta wartość jest z kosmosu )
 10. Z tej trójki CX400 .. ale i tak to wszystko budżetowe konstrukcje na 2 kanałowym kontrolerze ( CX na Phison S11 Silicon na Silicon Motion SM2258 ) Ceny spradły ale kontrolery obcięte do tego brak cache ... cóż cos kosztem czegoś.. Nawet cache dziś to "premium"
 11. A HP do mistrzów projektowania chlodzeń niestety nie należy ( czasami nawet specjalnie je pogarszają--> czytaj to tak : laptop ma paść po 2 latach gwarancji ) a przy dzisiejszym lutowaniu PBFREE to dużo wyższa szansa na pad sprzętu..
 12. Zrob skan MHDD ( 2XF4 ) to pewnie wyjdzie troche fabrycznych reloków w okolicach tych 200GB ( są ukryte w strefie serwisowej )
 13. A jestes pewnien że ten 7500 jest sprawny ?
 14. Kabel sata do wymiany ( CRC ) Jeden błąd wykryty ( warto by go wyzerować po takim okresie czasu pracy ) czyli MHDD i ERASE z klawy ( dane zgraj wczesniej ) Zmien/ wyczyść wtyczke zasilającą / lub to zasilacz ...
 15. Socket M więc procki na socket P nie zadziałaja.. M miało FSB 667Mhz (T5500 np obsłuży / T7200 ) Ps . Bios najnowszy wgraj by widziało poprawnie nowe CPU.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.