Jump to content

Kwazor

Stały użytkownik
 • Content Count

  4110
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Kwazor last won the day on December 4

Kwazor had the most liked content!

Community Reputation

394 Słitaśny ulubieniec ludu <3

About Kwazor

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 02/19/1981

Contact Methods

 • Tlen
  0
 • Strona WWW
  http://www.wiatrowe.za.pl
 • GG
  4092932

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  REDA k. Gdyni
 • Zainteresowania
  Elektronika, Radioamatorstwo,Kompy,Mechanika i wszystkie jeszcze nie zbadane tematy.....

Recent Profile Visitors

17647 profile views
 1. Nie ten dział : Tu krecimy do bólu na suchym lodzie / LN2 /FC. Ile wlezie bez granicy bezpieczeństwa.
 2. Na tę bajkę to nie masz co się nabrać ( testy pokazały nawet tu na PPC ) że to 3D/TLC ( wyniki podobne jak dla innych dysków typowo TLC ) Chyba że asynchrony ( jak w Kingstonie ) ale i to były padaczki.. Bo dziś nikt już nie produkuje MLC ( nie liczę Samsunga ale te 3D MLC jakoś tak dziwnie brzmi--ale marketingowo super )
 3. Też miałem pętle po godzinie rozmowy.. dawno temu ale była taka sytuacja.. i to nie był GSM a SKYPE..
 4. Dysk do śmieci : 05 =520 sektorów po realokacji Im szybciej zgrasz dane tym lepiej ( odczyt że zielony w seagate nic nie znaczy i jeszcze w HD tune lecacym po łebkach a nie pełnych sektorach) W kolejce BB : 224 Sektory nie korygowalne czyli bady w kolejce do realokacji. Zgrać --> zezłomować--> kupić nowy i najepiej od WD-ka.
 5. Nie wiadomo w które sektory są niestabilne i czy je jakiś plik objemuje. Wyszło by przy skanowaniu w MHDD które to sektory ( prawdopodobnie do usuniecia komenda erase waits )
 6. Miałem spotkanie Z BB Motion : dziekuje postoje ... tak moduł głosu skaszaniony że : Rozmowa na głośniku zewnętrznym : korespondent słyszy sam siebie po sekundzie ( mega irytujace ) Rozmowa normalna : Modulacja głosu z mikrofonu taka że az cięzko zrozumieć mówiącego z BB.. I to było by na tyle w telefonie za 1800 swego czasu...
 7. MZWR : Mniej żreć więcej ruchu .. A jak zrobić : WZIZ ( więcej żreć i zgrubnąć ;) ?
 8. Zasilacz jest wadliwy fabrycznie... do wymiany. Z HDD to jeszcze szansa ratunku na odzysk danych ale SSD to zapomnij..
 9. To zły znak że dysków nie widzi.. nie chcę krakać ale oby nie było tak że zadziałały zabezpiecznia w dykach od skoku napięcia ( o ile są transile -- własnie jakie to dyski ?? jak mechaniki i nie kręcą to na 100% był skok napięcia ponad normę )
 10. To zamiast uszkadzać kolejne sprzęty to rób remont instalacji na 3 przewodową. Wyjdzie ci taniej i bezpieczniej ( chcesz żyć ? życie ceny nie ma ) A jak wpadnie "elektryku Stachu" i powie że wystarczy uziemnić do N-ki to wypiernicz go szybko za drzwi . A teraz wyobraź sobie że masz przebicie i "pseudo" uziom do kaloryfera a akurat twoje dziecko jest w 2 pokoju i dotyka kaloryfera....... Czeka cię kopanie bednarki i zrobienie elektryki.
 11. Ilościa cache ( pamięci podręcznej ) a ta głownie wykorzystywana jest przy operacjach kopiowania w obrębie samego dysku.
 12. Polski ? Huehue hue : https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=3607458&highlight= Dystrybutor a nie producent ... zreszta jakich wielu co się szumnie prezentują jako polski producent...
 13. Kwazor

  Dzień dobry.

  Długo cię nie było... Starzy wyjadacze jeszcze są..
 14. Była 1 akcja realokacji sektorów i zostało ich przeniesione 8 ( zapas 92 masz jeszcze do krytycznego stanu ) 01 jest 0 czyli nie ma problemu z odczytem powierzchni ( to dobry znak ) reszta danych też nie wskazuje na to by ten dysk miał paść z dnia na dzień. G-sense : Delkiatniej z laptopem... sporo wstrząsów ( od tego też mogą powstac BS) Dziwny odczyt power count ( sporo zaników zasilania -- ale ta wartość jest z kosmosu )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.