Jump to content

Kwazor

Stały użytkownik
 • Content Count

  4131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Kwazor last won the day on February 16

Kwazor had the most liked content!

Community Reputation

398 Słitaśny ulubieniec ludu <3

About Kwazor

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 02/19/1981

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.wiatrowe.za.pl
 • GG
  4092932

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  REDA k. Gdyni
 • Zainteresowania
  Elektronika, Radioamatorstwo,Kompy,Mechanika i wszystkie jeszcze nie zbadane tematy.....

Recent Profile Visitors

18343 profile views
 1. Trup. Głowice zaparkowały na talerzu / blacha górna dociska silnik = dlatego masz dźwięk próby rozkręcenia silnika. Trup. Możesz go sobie teraz rozkręcić i postawić na półkę jako ozdobę.
 2. Wlasnie że 01 jest bardzo ważny : Błedy w odczycie sektorów. Do tego patrz na 05 : Już masz realokowane 38 sektorów czyli już dysk siada. Degradacja komórek trwa : Dysk nadaje sie tylko do trzymania "śmieci"
 3. Tak maja blokade. Norma w HP od kilku ładnych lat.
 4. Fizyki nie przeskoczysz : Woda zamarza w 0 stopni... 2 sprawność elektrolizy jest mała ( jak myslisz o zastosowaniu do samochodu to sprawność mniejsza niż 0 --więcej energi włożysz niż wyciągniesz ) Możesz zrobić obieg chłodzący ale odebrać musisz tyle ciepła co podasz mocy w elektrody. Ps. Co to za BOT pisał ?
 5. Tak pekł lut pod socketem lub najpierw sprawdz czy któryś pinów nie jest odgięty.. ( wyczyść sloty ram--odtłuść)
 6. Jak masz uszkodzoną solder maskę to tylko zywica pod "kolor" Są lakiery np : https://allegro.pl/listing?string=soldermaska&bmatch=baseline-al-product-cl-eyesa2-engag-dict43-ele-1-1-0326 Jak piny są porysowane to złotnik może podejmie sie nałożenia wastwy..
 7. Powinno zajarać ale po przygodach z RS-232/USB niczego nie można być pewnym. A drukarka to jeszcze z tych niezniszczalnych.. ( 1 milion przebiegu rekordzistki miały )
 8. Jak nie słyszysz startu ( i wibracji ) to trup. Sprawdż na innym złaczu zasilania ( zdarzają się wadliwe złacza w zasilaczu)
 9. WD 750 t-ka : Bady będa wracac : 01 wysoki RAW. W dyskach WD 01 to zawsze mówi o kondycji powierzchni WD10EARS : Tu 01 = 0 a 15 realokacji przy 33 tyś godzin pracy to przyjmijmy za "normalne" bo każdy dysk się zużywa. 750-tke używał bym do totalnych śmieci ( jak mozesz wyzeruj go wcześniej sobie w MHDD komenda ERASE ( zgraj dane wcześniej ! ) EARS : Nie ma żadnych powodów do niepokoju
 10. Własnie widać jak nisko potraficie upaść.. Ludzie teraz raczej będą oszczędzać a nie wydawać... słabego księgowego macie..
 11. Powiem ci tak : Jesli VRM jest zasilany z osobnej wtyczki to jest odcięty od zasilania z PCIE . I widać linie + w górnej części karty i masz na jej koncu brakujacy dławik +kondki ( koło U2 ) tak samo na rogu prawym dolnym. Widać zasilanie z PCIE : 3 dławiki SMD 1206/805 ) równolegle i to trzeba by usunąć przy zasilaniu z PEG. Miernik na przejście ci wszystko powie.
 12. Wygląda to na niewydolność prądową ( lub słaby kabel ) Tylko jak by kabel "przysiadał" to wcale dysk by się nie rozkręcił.( przysłuchaj się czy zaczyna kręcić talerzem ) jak "próbkuje" to masz duży spadek napięcia. Zacznij od wymiany kabla. P.s niektóre porty w laptopach potrafią dać 1A a nie jak kiedyś 500mA. Czasami był potrzebny kabel z 2 wtykami USB do komputera ( jeden jako zasilanie 2 jako zasilanie +transmisja)
 13. Awaryjność w czasach PBFREE to "sztuka inżynierska" zaprojektowana. Zwłaszcza w takich laptopach ( wysoka temperatura) . A jak nie zadbasz o czystość układu chłodzenia to czas zycia jeszcze się skraca.
 14. Za takie porady to Bana wyrwać powinieneś.. Porada szkodliwa i " januszex poziom expert" Taka metoda nie wskrzesi karty.
 15. Zrob test : Jak nie wstanie wciśnij mu reset ( komp dalej musi chodzić ) Jak zabotuje to PCH sie odkleja/kończy ( jak jest możliwość podniesienienia napiecia mostka to to zrób )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.