Skocz do zawartości
xigi

Jak podkręcić Radeona9000???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie. Czy ktoś wie może jak podkręcić Radeona 9000?

Dodam ze nie chodzi mi o PowerStripa, Radeonatora, Rage3d itp.

O tym wiem.

Ale jest problem - bo w tych Radkach 9000 jest jakaś blokada czy coś, która powoduje że przy próbie jakiejkolwiek zmiany taktowania system się restaruje.

Wiem że jest taki programik Hoger (zatrzymujący te restarty) - ale coś u mnie nie działa.

Może dałoby radę wgrać jakiegoś zmienionego biosa???

Za wszelką pomoc z góry dziękuję!!!

Pozdrawiam IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem. Zresztą żebym chociaż zdążył cokolwiek odpalić. U mnie jest momentalny reset systemu.

Ale na pewno są jakieś sposoby na to!!!

Pisałem już o programiku Hoger (który u mnie jednak nie działa).

Ale na pewno ludzie wymyślili coś innego.

Jakiś programik odblokowujący, zminiony bios, czy modyfikacje na samej karcie :-)

Pozdrawiam IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem. Zresztą żebym chociaż zdążył cokolwiek odpalić. U mnie jest momentalny reset systemu.

Ale na pewno są jakieś sposoby na to!!!

Pisałem już o programiku Hoger (który u mnie jednak nie działa).

Ale na pewno ludzie wymyślili coś innego.

Jakiś programik odblokowujący, zminiony bios, czy modyfikacje na samej karcie :-)

Pozdrawiam IGI

no wlasnie z tym odblokowaniem jest problem bo wszyscy nastawili sie na odblokowywanie radeona 9500 i calkowicie zapomnieli o 9000

Z tego co wyczytalem na jakims zachodnim forum to nikt sobie jeszcze z tym nie poradzil (czylat nie probowali nic robic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dziła znakomity moim zdaniem program Hoger ot cała tajemnica ...ale musze powiedziec ze ta karta az prosi sie o krecenie !! jesli tylko zdobede sie na odwage i zdobede schemat jak podniesc napiecie na pamiatki i rdzen to wersja pro na bank... a wzrost wydajnosci po podkreceniu jest spory z 6700 na 7800 w 3dmarku01 se zreszta compare w podpisie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne www.jestem.leniem.com  a działa to tak uruchamiasz naciskasz exit potem podkrecasz karte a potem jeszcze raz uruchamiasz i exit i po wszystkim a on jest malutki chyba niecałe 100kilo

dzieki poprostu strasznie pomogles!! wpisywales to slowo kiedys na google bo troche stron wywala a ja tm nie znalazlem tego co trezba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he słuchaj ..ja 3 dni temu miałem formata i niby co ja jestem dobra wrozka czy co ?? ja znalazłem na gogle a czasu za bardzo nei mam aby szukac dla ciebi ..jak jestes zainteresowany to poszukaj a znajdziesz a ci sie przyda bo ja na durniu miałem wysze wyniki od ciebie na athlonie ..jak dobrze pamietam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he słuchaj ..ja 3 dni temu miałem formata i niby co ja jestem dobra wrozka czy co ?? ja znalazłem na gogle a czasu za bardzo nei mam aby szukac  dla ciebi ..jak jestes zainteresowany to poszukaj a znajdziesz a ci sie przyda bo ja na durniu miałem wysze wyniki od ciebie na athlonie ..jak dobrze pamietam :D

dobrze pamietasz z tym ze ja na sdr a ty chyba na ddr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps.. jak ktos juz podkreci np ty daFojtek to daj znac jak ci karta leci tz ile wyciskasz bo niektorzy maja na rdzeniu po 315 :)

ok pochwale sie ale to niestety dopiero za jakis tydzien bo mi MOBO walnelo i czekam na nowa ktora bedzie w poniedzialek 24 lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom mam załozony na rdzen wiatraczek tz na radiaror a wizatrak od celinki chyba 600 czyli mocny w miare ale urzywam go tylko przy podkreconej karcie czyli jak gram ..mam zamiar tez załozyc radiatorki na pamieci ale sie zabrac za to nie moge ..mysle ze jak załoze to dojdzie na ram z 10/15mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...