Skocz do zawartości
TOM68

Na Co Zamienić Tnt2 M64 32mb?

Rekomendowane odpowiedzi

@TOM68

podaj caly konfig ;)

 

Płyta gł. Soltek j.w. podałem, AMD Athlon 1000, 256 mb ram, 80GB dysk, no i TNT2 m64, muzyka z płyty gł., DVD-RW, zasiłka 350W ( bo taką miałem :-P )

Edytowane przez TOM68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF4mx440 128bit ewnetualnie poszukaj gf3ti/r8500/r9000/r9100

TOM68 kup coś co Spookie zaproponował jednak w odwrotnej kolejności ;)

r8500/r9100(to te same karty tylko inne opakowanie dlatego lepiej brać 8500 bo jest tańsza o ok 30 zł, spokojnie do 50zł mozna kupić) gf3ti / r9000 (9000 jest słabszy słabszy od wcześniej wymienionych) i na końcu ewentualnie jakiś gf4mx (ale to w akcie desperacji i wielkiej rozpaczy ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bym polecil Radeona 8500/9100 (oczywiscie tylko 128BIT !!!, niewazne czy 64MB czy 128B, na to nie patrz). Spokojnie wyrwiesz za 50zl, a on ma wydajnosc minimalnie gorsza od GF4Ti.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. jeżeli nie patrzeć na cenę to jaka max grafę można włożyć do tego zestawu? żeby była wykorzystana a nie tylko sobie siedziała. jeżeli zmieni sie procka na jakis 2000-2600+ to będzie ta sama grafa? czy mocniejsza?. to taka przyszłościowa ( odwleczona w czasie - fundusze nie moje zresztą :-P ) modernizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...