Skocz do zawartości
Tomek242

Notebook Do 3800,00 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję komputera przede wszystkim do pracy (internet, pliki word, exel, praca poza biurem, czyli żeby bateria długo trzymała) oraz do użytku własnego czyli trochę muzyki, film, grać w gry raczej nie będę. Stawiam na takie parametry główne:

-cena - 3500,00 - 3800,00 zł brutto

-dysk- 80-100GB

-procesor- Intel Core 2 Duo

-ram- 1024MB

-matryca- 15,4

-system operacyjny - Windows

 

Pomóżcie zagubionemu w gąszczu i do tego mało wiedzącego w tym temacie. Podrzucajcie linki do sklepów, zakup będzie na raty lub w leasing, fajnie jakby to był sklep z Wrocławia.

 

Obecnie zastanawiam się nad HP nx7400 RH640ES:

http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/tft...t5600_15_4.aspx

Edytowane przez Tomek242

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IBM'a (lub jak kto woli Lenovo) nie kupisz w tej cenie z Twoimi wymaganiami. Z resztą Toshibę też trochę trudno, bo żeby dołożyć do 1GB już trzeba przekroczyć te 3800zł. Mam na myśli Sattelite A100-811.

Tak więc Twój wybór wydaje się być najrozsądniejszy, ewentualnie gdybyś chciał większy dysk, to możesz kupić nx7400 RH673ES lub nx7300 RU583ES, jednak oba mają wady, które nie są warte żeby brać ze względu na większy dysk. Pierwszy ma tylko 512mb ramu i nieco wolniejszy procesor i drugi również ma wolniejszego procka, więc sam określ czy warto dla tych 20GB więcej.

Innych kandydatów nie widzę do Twoich wymagań i budżetu, no ale poczekaj na inne wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/2159/

 

dokupujesz 2 ksotke ramu i kompik spełnia wymagania :wink: sam wytbrałem go ojcu i naprawde trudno sie do czegoś przyczepic.. No mozę nie jest tak multimedialny jak asusy, nie ma czytnika kart itp ale to bardzirej sprzet do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/2159/

 

dokupujesz 2 ksotke ramu i kompik spełnia wymagania :wink: sam wytbrałem go ojcu i naprawde trudno sie do czegoś przyczepic.. No mozę nie jest tak multimedialny jak asusy, nie ma czytnika kart itp ale to bardzirej sprzet do pracy

99tomcat, zerkinij do mojego pierwszego postu, bez dokładania jedna z najciekawszych propozycji jak do tej pory:

http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/tft...t5600_15_4.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzbieraj wiecej gotowki i kup IBM T60 ;)

Chętnie, ale nie ma mowy o zbieraniu, sprzęt jest potrzebny do pracy a zakup będzie robiony poprzez "sponsora" który zobowiązał się pokrywać moje koszty do tej wysokości kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić używanego lapka... ale za to z wyższej półki... ale pewnie Cię to nie interesuje chociaż nie wiem dlaczego.

Bo to jak z szczoteczką do zębów :D Żartuję, prowadzę własną działalność, pracuję dla jednej firmy, która to wyraziła zgodę na pokrywanie rat za zakup nowego laptopa, do kwoty którą podałem. Nie zamierzam (bo obecnie nie mogę) inwestować własnych środków.

Edytowane przez Tomek242

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99tomcat, zerkinij do mojego pierwszego postu, bez dokładania jedna z najciekawszych propozycji jak do tej pory:

http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/tft...t5600_15_4.aspx

mój ma większy dysk, poza tym to bliźniacze modele.. tylko w vobisie to bym za chiny nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super nam tu zabłysnąłeś, ale jak nie masz co wnieść do tematu, to może lepiej nie pisz.

No ty natomiast zablysnales jak SuperNova :blink:

 

Otoz uwazam, ze warto dolozyc do T60, mozesz sie z tym nie zgadzac :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ty natomiast zablysnales jak SuperNova :blink:

 

Otoz uwazam, ze warto dolozyc do T60, mozesz sie z tym nie zgadzac :huh:

Niestety muszę to "coś" powiedzieć

 

1. Wszyscy na forum już wiedzą że chcez kupić T60

2. Wszyscy wiedzą że polecasz tylko marke IBM/Lenovo

3. Pisząc takie teksty "uzbieraj wiecej gotowki i kup IBM T60" wychodzisz poza temat i wcale nie pomagasz -> "Super nam tu zabłysnąłeś, ale jak nie masz co wnieść do tematu, to może lepiej nie pisz" -> narcyz ma rację

4. Sorki jeżeli poczułeś się urażony

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...