Skocz do zawartości
Maq4all

Karta Graficzna Do 350zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie, jaką polecacie kartę graficzną PCI-E za około 350zł? Najlepiej jakby znajdowała się ona w arest.pl

Komp do którego ma ona trafić to przedewszystkich athlon 64 3800+ i 1028mb ddr2...

Karta będzie wykorzystywana głównie do grania m.in w most wanted, far cry itp.

 

Pozdrawiam,

Paweł Stecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie, jaką polecacie kartę graficzną PCI-E za około 350zł? Najlepiej jakby znajdowała się ona w arest.pl

Komp do którego ma ona trafić to przedewszystkich athlon 64 3800+ i 1028mb ddr2...

Karta będzie wykorzystywana głównie do grania m.in w most wanted, far cry itp.

 

Pozdrawiam,

Paweł Stecki

W tej cenie do grania w tym sklepie to chyba tylko to http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...243&katid=5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palit 7600gs

a nie lepiej poczekać kilka miesięcy na 8300 ?

No wiesz za kilka miesięcy, to będzie jeszcze lepiej będzie poczekać znów na jakąś inną karte graficzną, jak ona wyjdzie to znów będzie zapowiadana jakaś inna super w tej cenie i tak w nieskończoność...

Do tego ta karta nie ma być dla mnie, a dla mojego znajomego któremu mam złożyć kompa i jutro wybieram się do Arestu żeby zakupić odpowiednie podzespoły.

A jako że w ostatnim czasie nie jestem na bierząco na rynku kart graficznych, zadałem tutaj pytanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Radeonie x1600 PRO 256mb ddr2? Albo o X800GTO z tym że z marnymi 128mb ddr2.

Btw. czy Forsa produkuje dobre karty? Bo ja do palita nie jestem zbytnio przekonany z powodu jakości wykonania :D I tak jednak jeśli chodzi o gf 7600gs skłaniałbym się ku MSI, ew. ku Forsa jeśli ta firma jest dobra :D

Edytowane przez Maq4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palit=gainward, gainward = palit

bo palit kupil gainwarda ee ee ee

x1600 = qpa bo ma 4 potoki i w dupsko dostanie nawet od mego 9500pro (tam gdzie liczą się rop i tmu) -poprawcie mnie jeśli sie myle (wątpliwe)

tez jestem za 76 lub 73 palita z aresta - dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit 7600GS nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz, palit teraz robi bardzo dobre karty graficzne nie ma sie czego bac.

Tak jak mówiłem mam już zraze do tej firmy od paru lat :D

A po drugie to akurat jak byłem w sklepie (koło 15) to już nie mieli tego palita i wkońcu wziąłem MSI 7600GS o którym wcześniej już wspominałem :D Tak wogóle to bida w kraju, jakiś gościu mi sprzątnąć pare minut wcześniej nagrywarkę ASUSka:/ i musiałem zaopatrzyć się w napęd optyczny NEC :/ (cholerstwo głośnie, nie to co asus - ale na szczęście to nie mój komp i nie będę go często słyszał :D.

 

Tak wogóle to wielkie dzięki za pomoc.

Edytowane przez Maq4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem MSI 7600GS

Tylko, że ta grafa pewnie na ddr2 :wink: a sonic potrafi co nieco (np. grafa Carson'a). z drugiej strony jak nie dla Ciebie to luzik .. chyba 8]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że na stocku ma chodzić to taki 76gs ddr3 na starcie już byłby wydajniejszy.

A szczęśliwy nowy właściciel zapragnie jednak mieć więcej fps, będzie chciał pokręcić, wpadnie na takie fora, gdzie Palit tudzież Galaxy są hitami, jeszcze dowie się, że oberwał grafą na gorszych pamięciach...

Współczucia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E nie sądzę nie wszyscy co się zetknęli z OC łapią bakcyla, a niektórym wsytarczy że działa - nie potrzebują 50 fps - End Of Off Topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...