Skocz do zawartości
Gość

gadajÄ…ce psy lol hehe

Rekomendowane odpowiedzi

po kiego c.h.u.j.a kupować sprzęt za stodwadzieścia papiera, skoro i tak pies wyraża swój nstrój za pomocą narządu nazywanego powszechnie "ogon". ;-)

 

merda - wesoly, zadowolony

podniesiony - zaciekawiony, podniecony

opuszczony - lepiej nie podchodzić, bo u.p.i.e.r.d.o.l.i

podwinięty - wystraszony, smutny

 

moje tłumaczenie macie za free ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzo to to cos w wersji dla psa ci nie powie ;D, a tak btw. dla kobiet to tez nawet najlepsi naukowcy/specjalisci nie przetlumacza tego na ludzki ;D

hmmmmmmmm....... no tak wiekszość kobiet mówi szyfrem niezłamywalnym przez najleprze i najszybsze komputery jakie kiedykolwiek stworzy ludzki umysł :lol: :lol: ....ale z drugiej strony to ma swój nieodparty urok :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kiego c.h.u.j.a kupować sprzęt za stodwadzieścia papiera, skoro i tak pies wyraża swój nstrój za pomocą narządu nazywanego powszechnie "ogon". ;-)

 

merda - wesoly, zadowolony

podniesiony - zaciekawiony, podniecony

opuszczony - lepiej nie podchodzić, bo u.p.i.e.r.d.o.l.i

podwinięty - wystraszony, smutny

 

moje tłumaczenie macie za free ;-)

Tłumaczenie niezłe. Patrząć na pyszczek, też można się sporo dowiedzieć, mój jamnik potrafi robić minę zaciekawioną i zdziwioną, uszy też dużo o nim mówią, a pyskiem potrafi pokazać wszystko czego chce - szkoda kasy na tłumacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i wypas ale ja bym nie chciał, żeby mój pies gadał do mnie przy ludziach TATA, a tym bardziej MAMA.

:lol: stary - jesteś mi winny z 15 zeta za pralnię, bo się pojszczałem czytając twojego posta :lol:

Jakbym w każdym takim przypadku płacił po 15 zł to bym dawno poszedł z torbami :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzo to to cos w wersji dla psa ci nie powie ;D, a tak btw. dla kobiet to tez nawet najlepsi naukowcy/specjalisci nie przetlumacza tego na ludzki ;D

hmmmmmmmm....... no tak wiekszość kobiet mówi szyfrem niezłamywalnym przez najleprze i najszybsze komputery jakie kiedykolwiek stworzy ludzki umysł :lol: :lol: ....ale z drugiej strony to ma swój nieodparty urok :wink:

ja kocham kobiety (ladne i madre ;] of corz ;])za to ze moge z nimi pogadac 128 bitowym szyfrem ;]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzo to to cos w wersji dla psa ci nie powie ;D, a tak btw. dla kobiet to tez nawet najlepsi naukowcy/specjalisci nie przetlumacza tego na ludzki ;D

hmmmmmmmm....... no tak wiekszość kobiet mówi szyfrem niezłamywalnym przez najleprze i najszybsze komputery jakie kiedykolwiek stworzy ludzki umysł :lol: :lol: ....ale z drugiej strony to ma swój nieodparty urok :wink:

ja kocham kobiety (ladne i madre ;] of corz ;])za to ze moge z nimi pogadac 128 bitowym szyfrem ;]...

to już jest chyba lekkim spaczeniem :roll: .... a tak poi za tym to nisko mierzysz ja tam wolę szyfry mega bitowe :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z obrożą Kobiet to przedmówca przesadził jeśli kochasz i Ona Ciebie kocha rozumiecie sie bez słów :D Ona są kochane i już a że ich czasami nie rozumiemy to ........ wpiszcie co chcecie :) ale życie bez nich ciężkie by było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...