Skocz do zawartości
BRAMBOREX

pasta do procka

Rekomendowane odpowiedzi

YO siema jestem tu pierwszy raz. Moje pytanie może być dla was za proste ale proszę nie wyzywajcie mnie od lamerów wystarczy że kumple w klasie już tak na mnie mówią. Chciałbym sie zapytać czy dużo trzeba mieć pasty żeby dobrze nasmarować procka bo bede se zmieniał niedługo, narazie mam tubke ale boję sie że może zabraknąć. Dzięki za odpowiedź trzymajcie sie NARAZICHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: czy wystarczy tubka :lol:

 

ja mam 3 opakowania 3gr Thermopox 75AGS i po kilkudziesieciu smarowaniach zuzylem polowe jednego opakowania :!:

 

nakladasz cieniutenka warstewke ale rozprowadz ja rownomiernie - ja uzywam do tego karty telefonicznej ;)

bo jak dasz za duzo to bedzie izolowac a nie przewodzic - ona przede wszystkim ma wypelnic szczeliny miedzy rdzeniem a radiatorem - jak masz wypolerowany na lustro radiator (podstawe radiatora) to styka naprawde malutko pasty :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I TYLKO RDZEN !!!!! Kupilem w zeszlym tygodniu TB 1400 w allegro i procek przyjechal zasmarowany po same gumki na szczescie biala pasta standardowa dala sie usunac bez uzycia rozpuszczalnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest mozliwe że jak kumpel zesmarował mostki na thunderbirdzie pastą ze srebrem to mogło dojść do zwarcia i sie zjebał procek ???????????

Jak ze srebrem to jak najbardziej - juz raz mialem proca pomazanego przypadkiem ta pasta ale zauwazylem i jedyny pewny srodek na zmazanie dziadostwa to beznzyna ekstrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest mozliwe że jak kumpel zesmarował mostki na thunderbirdzie pastą ze srebrem to mogło dojść do zwarcia i sie zjebał procek ???????????

chyba jaja sobie robisz 8O

oczywiście że tak - srebro bardzo dobrze przewodzi nie tylko ciepło ale i prąd... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest mozliwe że jak kumpel zesmarował mostki na thunderbirdzie pastą ze srebrem to mogło dojść do zwarcia i sie zjebał procek ???????????

chyba jaja sobie robisz 8O

oczywiście że tak - srebro bardzo dobrze przewodzi nie tylko ciepło ale i prąd... :twisted:

:P huh ulżyło mi bo miałem niezręczną sytuację ale już wszystko oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe niezreczna i lamerska akcje ja zrobilem :D na radiatorze byla biala tasma/pasta a posmarowalem na procka srebro i tak zostalo cow efekcie nic nie dalo :D

w sumie to chodziło mi że to nie ja posmarowałem całego prca pastą ale mój kumpel swojego proca i sobie go zjarał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na memki od grafiki jaka paste radzicie ?

Chce dac 1 duzy radiator na 2 kosci i nie wiem czy lepsza bedzie biala silikonowa czy tez ta od Titana

Chodzi mi o to zeby nie bylo jakiegos zwarcia mniedzy pamieciami a moze sie myle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Ile razy mozna o tm pisac :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Ile razy mozna o tm pisac  :x

wiecie przecież ze nie wszyscy są na tyle inteligentni, aby się domyslić aby to przeczytac i chyba niewielu to zrozumie :wink: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam opowiem hisotryjke .kupilem u pewnego goscia plyte gowna procka i ram .jak mi sie ram zjaral (wtedy nie bylo woadomo ze to on) No to oddalem caly zestawik .Mialem duoz pasty juz na procku gosciu tyle jej nawalil ze caly radiator byl bialy no ale no nic mysle sobie ze moze tak trzeba (to bylo na poczatku wakacji ,pozniej sie dowiedzialem ze sie malo kladzie pasty)jak mi oddal juz dobry sprzet no to takie zdanie padlo z jego ust "no to jeszcze dam ci tej pasty na procesor bo moze juz sie wytarla :lol:

Jak mi nawalil tej pasty to az ram usmarowal .tydzien puzniej jak sie dowiedzialem ile pasty sie powinno kalsc to przez godzine czyscilem procek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam opowiem hisotryjke .kupilem u pewnego goscia plyte gowna procka i ram .jak mi sie ram zjaral (wtedy nie bylo woadomo ze to on) No to oddalem caly zestawik .Mialem duoz pasty juz na procku gosciu tyle jej nawalil ze caly radiator byl bialy no ale no nic mysle sobie ze moze tak trzeba (to bylo na poczatku wakacji ,pozniej sie dowiedzialem ze sie malo kladzie pasty)jak mi oddal juz dobry sprzet no to takie zdanie padlo z jego ust "no to jeszcze dam ci tej pasty na procesor bo moze juz sie wytarla :lol:

Jak mi nawalil tej pasty to az ram usmarowal .tydzien puzniej jak sie dowiedzialem ile pasty sie powinno kalsc to przez godzine czyscilem procek

hehe, niektorzy, to nie maja umiaru ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam opowiem hisotryjke .kupilem u pewnego goscia plyte gowna procka i ram .jak mi sie ram zjaral (wtedy nie bylo woadomo ze to on) No to oddalem caly zestawik .Mialem duoz pasty juz na procku gosciu tyle jej nawalil ze caly radiator byl bialy no ale no nic mysle sobie ze moze tak trzeba (to bylo na poczatku wakacji ,pozniej sie dowiedzialem ze sie malo kladzie pasty)jak mi oddal juz dobry sprzet no to takie zdanie padlo z jego ust "no to jeszcze dam ci tej pasty na procesor bo moze juz sie wytarla :lol:

Jak mi nawalil tej pasty to az ram usmarowal .tydzien puzniej jak sie dowiedzialem ile pasty sie powinno kalsc to przez godzine czyscilem procek

hehe, niektorzy, to nie maja umiaru ;-)

no co :wink: facet od serca dał nieżałował pasty :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl bardzo chojny no nie :wink: .Ale jak juz byl taki dobry to chociaz ramu mogl nie usmarowac.

Ps. Ten gosciu uczy mnie informatyki :D

I do teraz sie z niego smieje .Ale z tego goscia to jeden wilki LOL .jak na lekcju pytal co jest najwarzniejszw w kompie to na poczatku powiedzial ze obudowa (fajnei sie z nim sprzeczalo) I tak zrobilem z niego gupka przed cala klasa ale byly jeszcze inne zdarzenia ktore pozwolily mnie zorbic z niego chodzacego LOL'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...