Skocz do zawartości
Nerazzurrich

Problem Z Flashowaniem Radeona 9800pro Na Xt

Rekomendowane odpowiedzi

chce zrobic flasha Pro@XT ale pojawia sie blad jakis ;/

 

po zgraniu programy Atiflash i bios z Xt na dyskietke wlaczam wiersz polecen

 

a: atiflash -f -p 0 nazwabiosu.bin

 

wyswietla mi blad " Error 0FL01 : press 1 to continue " jak wciskam nic to komunikat sie powtarza

 

moj radek to PowerColor 9800Pro 128mb/256 samsung r360 (tak zdejmowalem radiator ) chcialem mu wpakowac biosa od GeCuba 9800 Xt 128 samsung 2.8 gdzies kto9s pisalem ze nie ma roznicy jaki producent tylko ile mb i rodzaj pamieci

 

zna ktos odpowiedz ?: P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy radeon 9800 pro rozni sie od XT tylko taktowaniem ?

slyszalem tez ze tminigami ale nie wiem ktore dokladnie mam zmienic.

I czy jak wgram oryginalnego biosa ( o ile nie wywali tego samego bledu) ze zmienionymi taktami to bedzie go definiowac jako XT czy trzeba cos jeszcze zmienic ?

 

sa jeszcze jakies inne sposoby zeby sflashowac tego biosa czy atiflash i flashrom to jedyna droga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa tez inne timingi, niemal kazdy producent ma inne - porownaj z timingami w biosie gecube i zmien odpowiednie (ja osobiscie timingow nie ruszalem), zeby system widzial karte jako pro zmieniasz ID karty rowniez w rabicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...