Skocz do zawartości
heryf

Pamiec Ram

Rekomendowane odpowiedzi

aktualnie posiadam pamieci z siga, mysle nad wymiana ich na GEIL DDR 2048MB PC400 DUAL 2 x 1024 CL 2,5, ogolnie nie zalezy mi na o/c pamieci, jak jest wasza opinia ? sprzedawac patrioty i doplacic pare zlotych do geili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanko

Czy do takiego configa: A64 3000+@3200+, Radeon x1600pro, 2x512mb ram, MSI K8T Neo2, WD 160GB, Zasilacz Tracer 450W.

Jest sens dokupić 2GB pamięci? (zamist tego 2x512 włozyć 2x1GB)

Jeśli tak to czy te Patrioty sie sprawdzą?

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17706

Chodzi głównie o gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością ładowanie gry bedzie zajmowało mniej czasu pamięci ram nigdy za mało, aczkolwiek teraz po dłuższym okresie wysokich cen pamięci DDR zaczyna conieco topnieć. Sugerowąłbym się trochę wstrzymać i poczekać na kształtowanie się cen.

 

!Gacek! nad grafiką byś się zastanowaił też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrobisz jak wymienisz grafike na mocniejszą. Dokup lepiej ponownie 2x512. Kup mocniejszą grafike (nawet GALAXY 7300GT Zalman) i poczujesz dużą różnice. A jak podniesiesz napięcia to podkręcisz tak, że wyrówna lub nawet przewyższy wydajnością 7600GT. I wtedy waro już mieć te 2 GB ramu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc zakładać już nowego tematu zapytam tutaj co polecacie dokupić do configu poniżej tzn :

Wywalam 2x256mb i zostawiam sobie jedna kość "TwinMos DDRAM 512MB PC400 CL2.5" i zastanawiam sie czy lepiej dokupić druga taką sama aby codziła w dualu czy np jak dokupie kingstona hyperX który jest w tej samej cenie to też bedzie dobrze chodzić w dualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobie to w takiej kolejności... Zasilacz , RAM , Grafa (albo może Grafa, ram ? Nie wiem) Najpierw jednak zajme sie tym zasilaczem.

 

PS. w takim razie zapraszam do tematu o zasilaczach...pomożecie wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc zakładać już nowego tematu zapytam tutaj co polecacie dokupić do configu poniżej tzn :

Wywalam 2x256mb i zostawiam sobie jedna kość "TwinMos DDRAM 512MB PC400 CL2.5" i zastanawiam sie czy lepiej dokupić druga taką sama aby codziła w dualu czy np jak dokupie kingstona hyperX który jest w tej samej cenie to też bedzie dobrze chodzić w dualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie chcąc zakładać już nowego tematu zapytam tutaj co polecacie dokupić do configu poniżej tzn :

Wywalam 2x256mb i zostawiam sobie jedna kość "TwinMos DDRAM 512MB PC400 CL2.5" i zastanawiam sie czy lepiej dokupić druga taką sama aby codziła w dualu czy np jak dokupie kingstona hyperX który jest w tej samej cenie to też bedzie dobrze chodzić w dualu.

Albo wywal wszystkie i kup dualkit, albo wywal 2x256 i dokup twinmosa jednego.

Nie chcąc zakładać już nowego tematu zapytam tutaj co polecacie dokupić do configu poniżej tzn :

Wywalam 2x256mb i zostawiam sobie jedna kość "TwinMos DDRAM 512MB PC400 CL2.5" i zastanawiam sie czy lepiej dokupić druga taką sama aby codziła w dualu czy np jak dokupie kingstona hyperX który jest w tej samej cenie to też bedzie dobrze chodzić w dualu.

Po co pytasz drugi raz?? Mój post był odpowiedzią na Twój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu nie wiem jak to sie stało ale w pracy jakos dziwnie mi ie mulilo ale daleczgo 2 razy sie zamiescil ten sam post i to z przerwa czasowa dosc sporo to juz jest dla mnie zagadka :) aby way kupuje twinmosa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Mam takie pamięci jak w podpisie. Dokupić do tego jeszcze 2x512 i będzie chodziło w dualu (podwojnym xD ) ? Czy postarać się zmienić na 2x1gb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

No ale tu jest problem :) Ja w ciagu pół roku mialem 4 różne pamieci i wychodzi na to ze mój debilny epox nie trawi pamieci 1gb... Jak podkrecam procka to pamieci idą w dół (tzn nie daja sie podkrecic) a na 512 jest ok.

 

Ja bym preferował dokupić 512 jeszcze ale czy wtedy będe miał duala ;] ? hm,,, taka opcja byłaby najlepsza. A co z tym 4x512 ? będzie wtedy dual ;> ? Bo tak jak mówie moja płyta posysa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...