Skocz do zawartości
kutek

Oznaczenia Athlona 1700+

Rekomendowane odpowiedzi

no on sie nie rozni prawie. Podaj jeszcze co masz po tym napisane, bo kurde trafiles NA NAJLEPSZA DO OC serie antkow. Jesli zrobiles to nieswiadomie to normalnie super vbig gratulacje sie naleza ibig fart sue cue trzyma ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wytlumaczyc co oznacza na procesorze Athlon Xp 1700+ oznaczenie JIUHB i czym rozni sie ten procesor od tego samego tylko zoznaczeniem JIUCB?????

Było o tym tysiące topiców, Szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to tu juz gorzej, z roku 03, ale looz. I tak 2ghz to na loozaqa na standard AIR COOLINg i standard napieci walnmiesz, wiec sie mozesz suuuuper ceszyc ze nabyles takiego proca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam obydwa tzn 0250 0 0302 i jutro zacznie sie zabawa w OC bedzie trzeba tylko jeszcze sie porozgladac za Coolerem, a ten ktory opisalem bedzie spoko.How do you Think?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TITAN jaknajbardziej tak :D sam mam i powiem ze jest xtra!! :D mojego palomino podkreconego trzyma na 45*C wiec tego twojego to poza 40*C podkreconego na max nie pusci wyzej :D wic bierz go, bo jest tez cichutki!! iwec uwazam ze ten coolerek + athlonek bedzie git!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TITAN jaknajbardziej tak :D sam mam i powiem ze jest xtra!! :D mojego palomino podkreconego trzyma na 45*C wiec tego twojego to poza 40*C podkreconego na max nie pusci wyzej :D wic bierz go, bo jest tez cichutki!! iwec uwazam ze ten coolerek + athlonek bedzie git!!

40 stopni ok ale trzeba dodac ze przy 2 wentylach w budzie bo nie wierze zeby 12x166 proca utrzymac w stres na samym titanie do 40 stopni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...