Skocz do zawartości
pablo163

Moja strona opinie proszÄ™.

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób menu do strony, bo jak się przejdzie do którejś z podkategorii, to żeby wrócić, trzeba naciskać "Wstecz" w wyszukiwarce.

 

Strona bardzo prosta, ale nawet ładna.

 

I załatw sobie domenę!!! choćby na prv.pl, żeby twój adres był prostszy np. www.cośtam.prv.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób menu do strony, bo jak się przejdzie do którejś z podkategorii, to żeby wrócić, trzeba naciskać "Wstecz" w wyszukiwarce.

 

Strona bardzo prosta, ale nawet ładna.

 

I załatw sobie domenę!!! choćby na prv.pl, żeby twój adres był prostszy np. www.cośtam.prv.pl.

Dzieki ale jak to na prv nigdy z tego nie korzystalem moze jakas podpowiedz jak to zrobic.Menu to chodzi Ci o to zeby bylo powrut do strony gl. na kazdej ze stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz swoja hute ?? moze sie dogdamy z miedzia :D??

HMMMMMMMMMM nie taka huta ale jak cos to blok z szkła zrobic Ci mogę :twisted:

pablo163, bez obrazy ale takie cuś można w notepadzie sypnąć, może z sześć lat temu było by oka i mogłbyś policzyć za to pare paczek ale teraz stronka raczej "odbiega od panujących standardów" 

pajączek suxx

Hakerem to ja nie jestem te strone robilem ok 3dni po 7h i tak sie narobilem. Nie jestem tak zawansowany zeby skleic cos lepszego :?

Strona nie może źle działać - (chodzi o transfer) bo jest lekka - kilka jpg i text. Jak masz zamiar ją sprzedać to trochę za słaba. Ale najistaoniejsze, żę przekazuje informacje o tej hucie.

No i o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jakbym szukal jakiejs huty zeby cos w niej zrobic, i wpadl na ta strone i powiedzmy: http://www.hswanda.com.pl/ ktora tez nie jest najpiekniejsza to od razu Twoja strone wylaczm i zostaje przy tamtej... sorry ale to co pokazales bardziej na daje sie na poradnik jak NIE robic stron WWW.

 

Nie chodzi mi tuttaj o krytykowanie kogokolwiek, nie chce byc zlosliwy, po prostu to nie te czasy... 5-6 lat temu byloby OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hakerem to ja nie jestem te strone robilem ok 3dni po 7h i tak sie narobilem. Nie jestem tak zawansowany zeby skleic cos lepszego :? 

Ile ????? 21 godzin cos takiego. Człowieku, to tak jakbym jadł jednego hamburgera przez dwie godziny. Ja moją stronkę zrobiłem przynajmniej trzy razy krócej, a jest trochę bardziej rozbudowana.

 

I nie mów, że ja już mam doświadczenie, bo swoją pierwszą stronę zrobiłem w 5 godzin (było mało tekstów). Chodzi mi o stronę zrobioną w edytorze HTML, a nie w Wordzie, albo w generatorze.

 

Ale jak się nauczyć - ja zawsze jak wchodziłem na jakąś stronę, to pierwsze co robiłem, to prawy przycisk i "pokaż źródło". No i trza było książkę zakupić.

 

Jeżeli nie wiesz o co mi chodzi z menu, to się za to nie bierz - chyba, że sformułowanie pasek nawigacyjny powie ci więcej.

 

Z domeną, to jest tak proste, że nie wyobrażam sobie, że mógłbyś tego nie umieć. Wchodzisz na www.prv.pl i zakładasz konto, a następnie domenę i dajesz w ścieżce (edyckja domeny) adres do swojej strony.

 

Ta strona, to myślałem, że jest to bardziej ogólny projekt, bez (że tak się wyrażę) silnika (czyli m. in. menu nawigacyjnego). Powiem szczerze - jakbym taką stronę zrobił jak byłem w liceum, to dostałbym za nią co najwyżej 4 (a wiesz jaki jest poziom w liceach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ile ????? 21 godzin cos takiego. Człowieku, to tak jakbym jadł jednego hamburgera przez dwie godziny. Ja moją stronkę zrobiłem przynajmniej trzy razy krócej, a jest trochę bardziej rozbudowana. "

^

|

|

|

Dokładnie... mogę dać taki przykład bardzo szybko zrobionej stronki, tzn. robiłem ją ok. 10 minut www.serwis.zimowy.prv.pl i jak widać wrzuciłem jeszcze na prv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież nie robisz tego zawodowo, więc całkiem wporzo...

jak nie dla papy, to poco :?

sprawdź moją stronkę firmową

UWAGA: FULL SCREEN !!!

chcesz coś sprzedać - dopasuj się do gustów kupujacego...

jeżeli kolesie z huty po raz pierwszy widzieli web page to może im to pasi - dla mnie padaka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jakbym szukal jakiejs huty zeby cos w niej zrobic, i wpadl na ta strone i powiedzmy: http://www.hswanda.com.pl/ ktora tez nie jest najpiekniejsza to od razu Twoja strone wylaczm i zostaje przy tamtej... sorry ale to co pokazales bardziej na daje sie na poradnik jak NIE robic stron WWW.

 

Nie chodzi mi tuttaj o krytykowanie kogokolwiek, nie chce byc zlosliwy, po prostu to nie te czasy... 5-6 lat temu byloby OK.

 

Za to twoja strona jest ladna :twisted:

Wysłany: 15 Lut, 2003 12:35 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

"Ile ????? 21 godzin cos takiego. Człowieku, to tak jakbym jadł jednego hamburgera przez dwie godziny. Ja moją stronkę zrobiłem przynajmniej trzy razy krócej, a jest trochę bardziej rozbudowana. "

^

|

|

|

Dokładnie... mogę dać taki przykład bardzo szybko zrobionej stronki, tzn. robiłem ją ok. 10 minut www.serwis.zimowy.prv.pl i jak widać wrzuciłem jeszcze na prv

Tak tylko ja sie meczylem bo nie podobala mi sie tapeta i szukalem pare h innej jak tapeta fajna tekst nie pasuje.

No i twój Angielski woła o pomstę do nieba.

ciesze sie ze twojego nie slyszalem :twisted:

 

bo do robienia stronek nie potrzeba byc wcale hakerem... mylisz pojecia...

To była przenosnia :twisted:

jak nie dla papy, to poco

sprawdź moją stronkę firmową

UWAGA: FULL SCREEN !!!

chcesz coś sprzedać - dopasuj się do gustów kupujacego...

jeżeli kolesie z huty po raz pierwszy widzieli web page to może im to pasi - dla mnie padaka

 

 

No tak twoja to moze i juz cos ale jak ktos bedzie cos chial to zadzwoni itd strona nie musi byc tak piekna ze to szok ma odzwierciedlac co w firmie mozesz kupoi itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz to skorzystaj z popmocy, mi sie przydala, www.webcity.pl. JEden z najlepszych portali w polsce o webdesingu, przy okazji posiada wiele przydatnych kursów do nauki.

Nikt nie jest the best we wszystkim, wiec troche wyrozumiałosci panowie. Strone widzialem i wiem ze "taki projekt beta" to z 5 lat temu to bylo cos, ale teraz to połaczenia php, flasha i htmla to podstawa, niestety.

Przydaje sie prog do tworzenia, np. Dreamweaver 4, MX. Ja osobiscie tworze na Dreamweavrze Mxie obecnie, jakos najlepiej mi pasuje ze wszystkich dostapnych i nie musze sie bawic w źródle, od czasu do czasu tam zajze aby zmienic pare znaczników, poprawic je itd. ale serio, nie chce mi sie bawic w pisywanie tabeli <td> <tr> itd. bo to sie za duzo schodzi. A tak to widze projekt jak bedzie wygladal i nastepny, prosze. hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacieX - kiepskawa ta Twoja 10 min strona, i długo sie ładuje... IMHO posiedz nad nią przynajmniej ze 3 dni :P

 

Strona prosta, ale przecież nie robisz tego zawodowo, więc całkiem wporzo...

 

strone ta zrobilem po tym jak przeczytalem tego posta...a dokladnie fragmet o 3 dniach...wiec ja na szybko sprawdzilem ile zajmie mi zrobienie stronki aby miala kilka dzialow i byla dosc czytelna - wyszlo 10 minut wiec zamiescilem na servq...a co do wolnego ladowania - to pogadaj z dostawca net-u o przyspieszenie bo na dupnym modemie wchodzi w bagatelka 4s ...chyba ze jestes zmanierowany do 0,5s

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jakbym szukal jakiejs huty zeby cos w niej zrobic, i wpadl na ta strone i powiedzmy: http://www.hswanda.com.pl/ ktora tez nie jest najpiekniejsza to od razu Twoja strone wylaczm i zostaje przy tamtej... sorry ale to co pokazales bardziej na daje sie na poradnik jak NIE robic stron WWW.

 

Nie chodzi mi tuttaj o krytykowanie kogokolwiek, nie chce byc zlosliwy, po prostu to nie te czasy... 5-6 lat temu byloby OK.

Za to twoja strona jest ladna :twisted:

Milo mi ze Ci sie podoba, ale ja nie w tym celu pisalem.

 

Jezeli chcesz zachecac klientow do korzystania z Twojej oferty strona musi byc przede wszystkim estetytczna i przejrzysta, miec latwa nawigacje no i przyciagac oko zeby ja zapamietac.

 

Spokojnie znajdziesz zapalencow ktorzy zrobia Ci dobry layout za cene do 50zl i mysle ze bylbys zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jakbym szukal jakiejs huty zeby cos w niej zrobic, i wpadl na ta strone i powiedzmy: http://www.hswanda.com.pl/ ktora tez nie jest najpiekniejsza to od razu Twoja strone wylaczm i zostaje przy tamtej... sorry ale to co pokazales bardziej na daje sie na poradnik jak NIE robic stron WWW.

 

Nie chodzi mi tuttaj o krytykowanie kogokolwiek, nie chce byc zlosliwy, po prostu to nie te czasy... 5-6 lat temu byloby OK.

Za to twoja strona jest ladna :twisted:

Milo mi ze Ci sie podoba, ale ja nie w tym celu pisalem.

 

Jezeli chcesz zachecac klientow do korzystania z Twojej oferty strona musi byc przede wszystkim estetytczna i przejrzysta, miec latwa nawigacje no i przyciagac oko zeby ja zapamietac.

 

Spokojnie znajdziesz zapalencow ktorzy zrobia Ci dobry layout za cene do 50zl i mysle ze bylbys zadowolony.

Nie potrzebuje zadnych zapalencow zeby mi robili strone ,sam sobie poradze .Dalem wczesniej topic jakim programem zrobic strone napisali "PAJACZEK" no to nim zrobilem wyszla jaka wyszla nie jest taka zla . Jak bym mial dostep do innego programu to napewno bym wykonal to ladniej i lepiej .Jesli ta Ci sie nie podoba to napisz jak by miala wygladac. I w jakim programie ja napisac , program najlepiej jak by byl darmo albo cus w tym stylu.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jakbym szukal jakiejs huty zeby cos w niej zrobic, i wpadl na ta strone i powiedzmy: http://www.hswanda.com.pl/ ktora tez nie jest najpiekniejsza to od razu Twoja strone wylaczm i zostaje przy tamtej... sorry ale to co pokazales bardziej na daje sie na poradnik jak NIE robic stron WWW.

 

Nie chodzi mi tuttaj o krytykowanie kogokolwiek, nie chce byc zlosliwy, po prostu to nie te czasy... 5-6 lat temu byloby OK.

Za to twoja strona jest ladna :twisted:

Milo mi ze Ci sie podoba, ale ja nie w tym celu pisalem.

 

Jezeli chcesz zachecac klientow do korzystania z Twojej oferty strona musi byc przede wszystkim estetytczna i przejrzysta, miec latwa nawigacje no i przyciagac oko zeby ja zapamietac.

 

Spokojnie znajdziesz zapalencow ktorzy zrobia Ci dobry layout za cene do 50zl i mysle ze bylbys zadowolony.

Nie potrzebuje zadnych zapalencow zeby mi robili strone ,sam sobie poradze .Dalem wczesniej topic jakim programem zrobic strone napisali "PAJACZEK" no to nim zrobilem wyszla jaka wyszla nie jest taka zla . Jak bym mial dostep do innego programu to napewno bym wykonal to ladniej i lepiej .Jesli ta Ci sie nie podoba to napisz jak by miala wygladac. I w jakim programie ja napisac , program najlepiej jak by byl darmo albo cus w tym stylu.

pozdro

Looknij tutaj: www.arges.pl do dzialu portfolio, jest tam naprawde duzo profesjonalnie wykonanych stron firmowych. Mozna podpatrzec jak powinna wygladac strona.

 

Pajaczek owszem jest dobrym programem, ale do pisania, jezeli nie znasz perfekkcyjnie HTML to lepiej zrobic strone w graficznym edytorze, niestety trudno tutaj o cos darmowego. Ja robie w Adobe GoLive i jest to siwtny program. Nie wiem niestety czy jest wogole wersja demo czy trial. Poszukaj wiec Dreamweavera jest to kolejny dobry progs ale ja go nie uzywam bo mi GoLive pasuje w 200%

 

No i przede wszystkim:

 

1. Nie dawaj fotek w tle

2. Zmniejsz czcionke

3. Tabelki sie przydaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam do obróbki:

 

Dreamweavera 4 albo MX. Ja na nim wykonuje wszystkie strony, jak na razie.

 

Adobe GoLive tez ma bardzo duzo przydatnych funkcji, a przede wszystkim przybornik z kolorami, bardzo rozbudowany, czest z niego koozystam, aby uzyc kolorów na stronach. Bardzo przydatna rzecz.

 

Mozna jeszce Microsoftowego FrontPage'a, ale tego z Office'a 2000 albo XP.

 

Nastepnie internet, to bardzo duze źródło wiedzy, oto pare przydatnych stron ze skryptami itp.

1. www.siteql.net

2. www.free4web.pl

3. http://www.webinside.pl

4. www.webcity.com

5. www.skrypty.com

6. www.skrypty.pl

 

Pozdr

 

P.S. bardzo pomagaja przy tworzeniu stron, nom i zyskujesz profesjonalny wygląd na stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dreamweaver mx czy on sam wystarczy do zrobienia dobrej strony???????????

allen3 nie masz moze tego Dreamweaver  na cd????

Dreamweaver jest jak Pajączek tylko bardziej rozbudowany, i latwiej wg mnie sie strony tworzy, ma inny interfejs od tego standarrowego, jak Palaczek, ale to chyba ni e jest przeszkoda.

 

Przypadkowo mam. :D :D :D Tylko to jest Qby chyba wiesz ktorego, ostatnio zgrał na CD, ale dreamweaver 4 tez wystarcza jak chcesz to mam triala, potem sobie full crac...sciagniesz, albo Ja sciagne i na dyskietce dam. 8) :wink: :D

:arrow: :arrow: Wrazie czego jestem in da house jutro, takze jak chcesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...