Skocz do zawartości
Defox

Modecom Czy Huntkey?

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Zastanawiam się co kupić do mojego zestawu Modecoma http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...29&katid=14

czy HK 350

 

Konfig:

Asrock NFG4Live

Athlon 3500+ AM2

Palit GeForce 7900GS PCI-E

160GB Samsung SATA

1gb Ram

 

Chciałbym podkręcic proca i grafe i zastanawiam się czy nie wziac tego modecoma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, modecom ma 348W na 12V i jeśli to jest prawda, to HK pod tym względem wymięka, nawet po uwzględnieniu faktu, że jego moc jest większa niż podaje producent. Jeśli nie planujesz większej rozbudowy to bierz HK, bo uciągnie to z palcem i pewnie będzie podawał stabilniejsze napięcia. Ale jeśli planujesz w przyszłości jakiegoś 8800gtx czy sli to modecom może okazać się lepszy.

 

Żeby nie było, że jestem "fanem" modecoma - sam mam tego HK, tylko pod marką neotec (maximus440).

 

Jestem ciekaw co w tej kwestii będzie miał do powiedzenia Benito - i jeśli się wypowie, to zrób tak jak napisze :)

Pozdr

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg danych technicznych ten Modecom ma niby ok 500w :| może się tak zdarzyć że Modecom trochę zawyżył ampery przez co ma ich więcej. Osobiście brałbym Huntkeya, mam go już prawie 2lata i jest niezawodny. Do tego wymieniłem w nim łożysko, nasmarowalem wentylator dałem go na 7v i jest niesłyszalny :) Co do modecoma to bym poczekał na jakieś dobre testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś? Bo zaraz jadę do sklepu i nie wiem który wybrać amacroxa czy modecoma....

 

EDIT: Byłem i kupiłem Chiefteca 400W GPS-400-AA-101A :P

Edytowane przez Defox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś? Bo zaraz jadę do sklepu i nie wiem który wybrać amacroxa czy modecoma....

 

EDIT: Byłem i kupiłem Chiefteca 400W GPS-400-AA-101A :P

To po to się pytasz, żeby potem kupić coś innego? Jak napisał ktoś wyżej do 200zł HK jest najlepszy i twojego nowego szefa je na śniadanie. Nie dość, że HK jest mocniejszy to jeszcze ciszej pracuje. Do twojego konfigy szef będzie ok, ale najbardziej optymalny wybór to HK.

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilaczy Hunkey nie było i sprzedawca polecił mi tego szefa.. Wziąłem bo czytałem o nim pozytywne opinie...

 

Mam nadzieję, że na tym moim szefie mogę pozwolić sobie na małe oc karty i procka??

Edytowane przez Defox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilaczy Hunkey nie było i sprzedawca polecił mi tego szefa.. Wziąłem bo czytałem o nim pozytywne opinie...

 

Mam nadzieję, że na tym moim szefie mogę pozwolić sobie na małe oc karty i procka??

Jeśli chodzi o o/c twojego sprzętu, to z całą pewnością ten szef nie będzie stanowił wąskiego gardła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...