Skocz do zawartości
CriXu

Problem Z Karta Sieciowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilku dni posiadam lapka (z podpisu), wszystko pieknie i fajnie ale karta sieciowa nie wykrywa mi sieci wi-fi... Mam w domu siec bezprzewodowa do ktorej wczesniej mialem podlaczonego zwyklego kompa... Na lapku mam Viste i po probie wykrycia sieci wi-fi system w ogole nie moze jej wykryc... Najlepsze jest to ze po podlaczeniu innej karty sieciowej Belkina (pod USB) i po instalacji sterownikow karta sieciowa od razu wykrywa siec do ktorej mozna sie podlaczyc i latac po neciku...

 

Czy ktos wie dlaczego nie dziala wykrywanie sieci na karcie zamontowanej w lapku??? nie mozna w ogole sie polaczyc z AP-kiem za pomoca Wi-Fi...

 

dodam tylko ze kombinowalem juz na wszelkie sposoby, sam dodawalem polaczenie, korzystalem z kreatora i dalej nic, niestety dalej nie ma polaczenia... Moze HP ma jakis mankamencik ktory trzeba dodatkowo zainstalowac??? lub cos gdzies wlaczyc lub tez wylaczyc...

 

Stery sa, system wykrywa ze karta dziala poprawnie (wlaczona tez jest:P) i niby wszystko OK ale jednak... :(

 

Prosze o pomoc i jakies sugestie...

 

 

 

 

PS> Czy to moze oznaczac ze karta jest uszkodzona?? Moze powinienem jechac zareklamowac sprzet??

 

Dziekuje

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zapytam ale czy na pewno wi-fi wlaczyles? Masz on na obudowie i Ustawieniach sieciowych? Może masz program intela do niej to sprawdź jego status. Moja kobita ma Asusa F3F i tam wifi mozna na 3 sposoby wł/wył. Jesli tu jest wsio okej to stawiam na stery do visty. Jesli zaś tego jesteś pewien to chyba karta jest walnieta. Swojego czasu Toshiba miała całą serie uszkodzonych wi-fi.

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz.

Na wstepie chcialbym zaznaczyc ze nie masz za co przepraszac :) rozni sa ludzie i czasem faktycznie zapominaja o podstawach :P Wiec jesli chodzi o mnie to ja mam takze 3 mozliwosci... Pierwsza w nich jest pstryczek na obudowie :) druga HP Assistance (takie oprogramowanie) a trzeci za pomoca Device Menager (czy jakos tak)... Wszystko to sprawdzalem, uaktualnilem sterowniki wraz z oprogramowaniem i nie pomoglo :(

 

 

PS. EUREKA!!!! :) Dziala... po ciezkich bojach doszedlem w koncu o co chodzi (tak mi sie wydaje, okaze sie jak zrobie reinstalke systemu w przyszlosci :P)... Wystarczylo wylaczyc za pomoca Device Menagera zwykla karte sieciowa! Karte LAN!!! Nie wiem dlaczego, nigdy nie musialem wylaczac tego :/ Mozliwe ze Vista ma jakies z tym problemy... Mozliwe ze jeszcze zmienilem cos w ustawieniach karty Wi-Fi, ale jakies malo znaczace opcje... Jakby nie bylo dziala pieknie :D:D:D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...