Skocz do zawartości
shakur_45

Port Lotniczy Katowice ;)

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest tu ktos z katowic ? o co ja pytam na pewno jest musze z krakowa dostac sie wlasnie na lotnisko, musze byc kolo 8 takze mam pociag, ktory bedzie w katowicach o 6.50 i teraz mam pytanie jak najszybciej ( oprocz taksowki ;) ) dostac sie na lotnisko ? na stronie portu lotniczego sa jakies busy itp. ale zadna godzina mi nie pasuje, dlatego prosze o pomoc

 

aha i mam jeszcze jedno pytanie na jakiej stacji trzeba wysiasc, zeby bylo najblizej portu lotniczego

Edytowane przez shakur_45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shakur, lotnisko Katowice - Pyrzowice, a miasto Katowice to są w ogóle dwa inne światy :)

6:50 w KAT i chcesz być na lotnisku o 8:00? Impossible ;)

Nawet nie widziałem, ze z Katowic kursują jakieś autobusy na lotnisko...

Ogólnie na taxi trochę wydasz kasy :)

 

obrazując:

GMAP

 

to u góry to lotnisko, na dole są Katowice :)

w linii prostej jakieś ~25km

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autobusy z Katowic do Pyrzowic kursują... aczkolwiek tak jak powiedział Kucyk jest to dość znaczna odległość... więc taxa "troche" Cie wyniesie

 

http://www.pkm.katowice.pl/pyrzowice.php z tego co widze to żadnego połączenia busowego nie ma na 8mą ....

 

z tego co słyszałem to przed odjazdem tych autobusów PKM przyjeżdżają prywatne busy - cena z pewnością byłaby niższa - warto więc stawić się w miejscu kwadrans wcześniej

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...