Skocz do zawartości
Lukiluki

Opinie Na Temat Słuchawek Z Mikrofonem Plantronics .audio 330

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem ponieważ chciałbym kupić dobre słuchawki z mikrofonem mój pierwszy wybór padł na Creative Hs:600 niestety o ile dzwięk mają świetny to użytkowanie tragiczne dla mnie -> ucisk plus temperatura wysoka przez wykończenie welurą.

Niestety pozatym słuchawki zamknięte to nie dla mnie !!

 

Tak więc ponownie chce kupić słuchawki wstępnie wybrałem Plantronics Audio 330. Poniżej link do nich mogę je mieć za 110 zł

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=32402

 

Podoba w nich się mi wszystko oprócz tego że wygląda na to że mikrofon jest sztywny co mnie odrobine martwi czy nie przeszkadza

Firma dobra lecz mam obawy co do pozycjonowania tego mikrofonu.

Tak więc jeśli ktoś miał okazje użytkować ten model lub podobny 340 proszę o opinie.

 

Jeśli macie inne typy to proszę bardzo wymagania moje to :

-wygoda i dźwięk ( nie uwierające , leciutkie)

- wykończenie środka materiałem który nie sprawia że ma się wrażenie posiadania nauszników zimowych

-regulacja głośności

-wyłączenie(mute) mikrofonu

-cena do 150 zł

 

Natomiast spotkałem się z słuchawkami firmy Altec która robi rewelacyjne głośniki lecz nic nie wiem na temat jakości ich słuchawek

 

http://www.altecmm.com/product_details_int...country_code=pl

Cena 40-45 zł :D spełniają wszystkie moje wymagania :D nawet mają stopnie głośności mikrofonu :D

Jeśli ktoś miał okazje przetestować je to proszę o opinie :D

Może skusze się na nie i kupie jeszcze ich głośniki :D

http://www.incom.pl/?strona=sprzedaz&m...ol=AVALG6B10010

Tak na próbę :D mam obecnie Creatvie 2.1 ale bas buczy :D o czym się przekonałem słuchając HS:600 :D za co im jestem wdzięczny :D

Za opinie z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uzytkuje Plantronicsy .Audio 340 - model rozniacy sie jedynie palakiem. I powiem tak, ze wzgledu ze sluchawki maja male membrany, 28mm i przylegaja bezposrednio do glowy to dziweksz jest nieco plaski, w innych sluchawkach mozna bardziej glebie poczuc jednak nadaja sie dobrze i do grania :)

 

Co do mikrofonu to jest rewelacyjny! To ze jest regulowany tylko w pionie (mozna go do tyly przekrecic) to jego ulozenie jest optymalne, nie przeszkadza przy piciu kawy a i dziwek zbiera dobrze.

 

Jak dla mnie jak narazie lekkie, najprzyjemniejsze sluchawki do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na próbę :D mam obecnie Creatvie 2.1 ale bas buczy :D o czym się przekonałem słuchając HS:600 :D za co im jestem wdzięczny :D

Za opinie z góry thx

W jaki sposob przekonales sie, ze bas buczy? Przerzucajac sie z glosnikow na sluchawki? Dobry sposob ;)

 

Ja tez jestem wdzieczny hs 600, bo jak rozmawialem ze znajomym (a on mial laptopa wiec wbudowany mikrofon i wbudowane glosniki) to slyszalem lepiej siebie niz jego. A teraz w koncu moge sie z nim dogadac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob przekonales sie, ze bas buczy? Przerzucajac sie z glosnikow na sluchawki? Dobry sposob ;)

 

Ja tez jestem wdzieczny hs 600, bo jak rozmawialem ze znajomym (a on mial laptopa wiec wbudowany mikrofon i wbudowane glosniki) to slyszalem lepiej siebie niz jego. A teraz w koncu moge sie z nim dogadac..

Jak widać audiofilem nie jestem :D i potrzebowałem do tego :D słuchawek w miarę dobrej jakości dźwięku... Szkoda że warunki użytkowe mnie nie spasowały może to jest kwestia gustu przyzwyczajenia :D kto wie :D

W każdym razie zamówiłem te plantronicsy .audio 330 :D możecie się spodziewać opinii i porównania ich z HS:600

Wielkie dzięki dla @Forrestal który służył mi pomocną radą odnośnie tych słuchawek :D

Over and out

Do czasu testów

Luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem te słuchaweczki więc podzielę się wrażeniami. Ponieważ przed zakupem miałem również HS -600 od Creativa będzie to jakiś punkt odniesienia.

 

 

Plantronics audio. 330 Creative Hs -600

 

Zalety:

 

-Bardzo dobra jakość dźwięku muzyka itp

- dobre do grania

-w miarę wygodne nie męczą tak bardzo

-wykończenie gąbką lepsze zdecydowanie niż welura !!

- mikrofon bardzo dobrej jakości mimo że sztywny to nie przeszkadza

 

Wady:

 

- w grach brakuje złudzenia przestrzenności co jest wynikiem tego że nie są zamknięte

- chyba pianka jednak by była odrobinę lepsza od gąbki

- trochę uciskają uszy choć możliwe że to sie zmieni po odrobinkę dłuższym użytkowaniu

 

Ocena

 

+4 do gier

5 do muzy i skype

 

 

Creative Hs -600

 

- bardzo dobry dźwięk w grach są zamknięte więc złudzenie przestrzenności połączone z dobry dźwiękiem

- dobry jakość dźwięku muza gra lepiej niż na zestawie 2.1 creative (podstawowym) choć zauważalnie słabsza niż .330

- giętki mikron dobre jakości

 

Wady

 

- wygoda a raczej jej brak po tygodniu mogę powiedzieć że są znośne :( dałem kumplowi dla mnie są poprostu za niewygodne

- wykończenie z welury !! zimowe nauszniki 2.0 :D

- nie będę sie pastwił dalej :D

 

ocena

+3 do gier

-3 do muzy i skype

 

Nie mogę ich polecić w tej cenie można kupić coś lepszego

 

 

Ogólnie słuchawki Plantronicsy .330 są bardzo dobre do słuchania muzyki jak dla mnie i rozmów przez skype ,

do grania dobre również jedyny minus w grach taki że nie są zamknięte i brak jest złudzenia przestrzenności dźwięki są trochę płaskie natomiast muzyka oczywiście świetna.

 

Tak więc jestem zadowolony z .330 choć jeśli ktoś chce do grania to polecam jakieś dobre słuchaweczki zamknięte tylko sprawdzić jak leżą i jakie mają wykończenie polecam pianke najbardziej mocherowym wykończeniom mówimy nie :D

 

Natomiast HS-600 nie polecam za bardzo ich niski komfort użytkowania przyćmiewa bardzo dobra jakość dźwięku w grach niestety.

 

 

Uwaga!!

Włączyć mic boost w opcjach polepsza jakość mikrofonu. Trzaski i szumy w słuchawkach generuje m.in za wysoka ustawiona głośność mikrofonu na suwakach!! U mnie jest prawie minimum ich perfekcyjnie słychać :D

Edytowane przez Lukiluki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hs-600, na poczatku max niewygodne ale po 2-3 tygodniach uszy sie przyzwyczajaja... nie wiem co wy o tym ze goraco w uszy... mi nigdy nie bylo w uszy goraco. super jakosc dzwieku jak dla mnie i polecam oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...