Skocz do zawartości
Piterix

Jaka Mbo Do E6600 + Pdc22g6400llk

Rekomendowane odpowiedzi

Treaz mam Asusa z podpisu, ale jego max to 400 Mhz FSB i 800 dla pamięci. Dla mnie to stanowczo za mało. Procek to selekt, pamięć też... (Patriot Memory 2x 1024 MB PC2-6400 / 800 MHz/1000Mhz CL4 - PDC22G6400LLK) i timingów nie da się ustawić kompletnie... (chyba że przy szynie 266...). No ogólnie porażka...

 

I moje pytanie: jaką płytę kupić żeby FSB było w okoicy 550 Mhz i możliwe ustawienie CL4 przy 1100 Mhz dla RAM. (oczywiście zakładając że i CPU i RAM spokojnie dadzą radę ;-) )

 

Może ktoś z Was ma taką płytkę i chce sprzedać ? A może ktoś ma możliwość selekcji ?

 

EDIT:

 

A może z mojej płyty da się wycisnąć normalną pracę pamięci przy FSB 400, a może dałoby się zwiększyć to FSB ? - mod jakiś ?? (bo normalnie to 420 Mhz to jest MAX przy jakim płyta wogóle odpala... w pokoju w którym jest 15 C, a woda chłodząca CPU, NB i połowę mosfetów ma około 18C... i przy tych 420 w windzie mam tylko 1 rdzeń ;-) - ciekawe dlaczego....)

Edytowane przez Piterix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tereaz nie ale w przyszłości raczej tak... mi chodzi o to co wybrać tego asusa za 800zł czy evga za 1000zł??

 

a i czy to prawda?? słyszałem że na tym ASUSIE P5N Nf680i (lecz nie STRIKER) nie można zamontować ninji poniewarz chłodzienie płyty się przegrzewa czy to prawda?? (pisałem już to w 2 tematach ale nie dostałem odpowioedzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...