Skocz do zawartości
ygbd

Dziwna Partycja Na Dysku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę utworzyć od nowa partycje i je przeformatować, ale zobaczyłem coś dziwnego na dysku.

Dysk z moich wyliczeń to 80GB, jedna partycja ma 30GB, druga 37GB, no i zostało coś jeszcze co ma 7GB.

Partiton Magic widzi tą trzecią partycję jako TYPE 77, ale pod windowsem jej nie widać, w Total Commanderze jest pokazane jakaś partycja/dysk B, ale nie da się wejść, sprawdzić, nic.

W zarządzaniu dyskami widać to cudo, rozmiar ponad 7GB i całe zajęte.

 

Spoktaliście się z czymś takim, co to za czort, czy może to być partycja programu do odzyskiwania systemu, bo tu jest jakieś takie g*wno zainstalowane i tak myślę, że to może on sobie blokuje kawałek partycji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to twardy z pc czy z laptopa ? Bo jak z laptopa to moze byc partycja z recovery. Jeżli dysk to 80 to faktycznie bedzie miał 74,5Gb.

A próbowałeś odpalić instalator xp, wywalić partycje i na nowo założyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kompa kupiłeś całego w sklepie czy składałeś ?

Jeżeli kupowałeś całego to czy był system juz nagrany?

Bo moze to jest partycja recovery ? Tak sie robie na laptopach, ale czy na pc to nie wiem.

Edytowane przez TomCat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...