Skocz do zawartości
FrIkO

Spider-man 3 The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam Saiteka P880 i pyka sie bardzo dobrze. Lecz byłem zmuszony użyć klawy kilka razy (czasami przy bombach i przy pociagu), ponieważ oznaczenia 1-4 mialem na padzie pomieszane (np. zamiast 1 musialem ciskac 4;]) i od czasu do czasu mi sie myliło. :)

TEz tak mam ;]. Chyba wszyscy tak mają. Imo te misje rządzą. Urozmaica to gre ;p. 8h i 7% ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wlasnie walczylem z kingpinem. Jakos dalem rade, walczylem z 20 minut z nim. OMG moje palce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie walczylem z kingpinem. Jakos dalem rade, walczylem z 20 minut z nim. OMG moje palce.

Kingpin był słaby.

 

Szkoda, że praktycznie na każdego bossa jest ten sam sposob na ubicie. I walki są dośc proste (ja miałem tylko problemy z ostatnią "akcją", kiedy trzeba wciskac odpowiednie klawisze, przez co często musiałem powtarzać), tylko ciagna sie niesamowicie długo... gdyby nie te urozmaicenia, byłaby kiszka. ;]

 

Chyba walka z Rhino najbardziej przypadła mi do gustu ^^

 

Co do samej jakości gry, to chyba najlepsza gra na PC ze Spiderem (a bałem się czy będzie choć tak dobra jak USM).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Na kingpina nie moglem sposobu znalezc, dopiero potem przyjalem taktyke taką, ze pralem go w powietrzu i tak chyba najlepiej go zalatwic.

 

A ostatnia akcja rzeczywiscie byla dosc trudna, szybko trzeba bylo przyciski naparzać, ale udało mi sie za 3 razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś dobry sposób na tych gości z dwoma mieczami co bronią tego takiego Dragona czy jak mu tam w takim chińskim pałacyku. Jest ich 4 i nie mogę sobie z nimi dać rady za każdym razem mnie zabijają. Tak jakby nie da się ich trzepnąć zasłaniają się. Za każdym razem masowo atakują i odbiję jeden cios czy dwa a reszta na mnie i leże wciskam Q jak mnie ma już atakować kolo odbije to następny mi tak dowali w tym samym czasie że muszę chwile podłogę oglądać. Jest jakieś combo skuteczne czy coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam spory problem z uruchomieniem tej gry, otoz gdy klikam na ikonkę już pokazuje się czarny ekran, że niby gra się uruchamia, a tu nagle pokazuje się raport o błędach... :blink: Przeinstalowywałem grę, ale dalej nie działa. Prosze o pomoc, z góry dzieki :D

1. Minimum System Requirements

 

- 3D hardware accelerator card required:

- 100% DirectX® 9.0c-compliant AGP/PCIe 256 MB onboard memory hardware T&L-capable video card with Shader Model 3.0 support and the latest drivers*

Readme file.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Znacie może jakiś dobry sposób na tych gości z dwoma mieczami co bronią tego takiego Dragona czy jak mu tam w takim chińskim pałacyku. Jest ich 4 i nie mogę sobie z nimi dać rady za każdym razem mnie zabijają. Tak jakby nie da się ich trzepnąć zasłaniają się. Za każdym razem masowo atakują i odbiję jeden cios czy dwa a reszta na mnie i leże wciskam Q jak mnie ma już atakować kolo odbije to następny mi tak dowali w tym samym czasie że muszę chwile podłogę oglądać. Jest jakieś combo skuteczne czy coś ?

Jak dla mnie najlepsze combo to wyskok powietrze + E i przyciągnięcie delikwenta do siebie pajęczynkami, niektorzy sie przed tym bronią więc może być nieskuteczne, skuteczny też jest wyskok w górę i uderzenie pieścią w ziemie (wtedy wszyscy w góre lecą i można ich w locie dobić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kingpina nie moglem sposobu znalezc, dopiero potem przyjalem taktyke taką, ze pralem go w powietrzu i tak chyba najlepiej go zalatwic.

 

A ostatnia akcja rzeczywiscie byla dosc trudna, szybko trzeba bylo przyciski naparzać, ale udało mi sie za 3 razem.

Na Kingpina jest łatwa metoda. Wystarczy do niego podejść i gdy próbuje nas zaatkować, użyć "sense". Spider zrobi unik i po prostu odpowiedziec mu na to ciosem. Powtórzyć kilka razy, az sie naładuje "pasek" i "użyć" furii, wtedy można go prać ile wlezie. I znowu powtórzyć to parokrotnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Readme file.

On ma 6600GT jak wiadomo posiada PS3.0, zainstaluj inne stery itp powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

A no tak, kurde grę będe miec dopiero dzis czyli co nie pogram sobie bo mam 128MB na grafie? lol co ci producenci juz wymyslaja :mur: jeszcze jak by ta gra cos prezentowala soba pod wzgledem graficznym nie mowie ze jest zle ale nie powala to bym zrozumiał...n/c

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak, kurde grę będe miec dopiero dzis czyli co nie pogram sobie bo mam 128MB na grafie? lol co ci producenci juz wymyslaja :mur: jeszcze jak by ta gra cos prezentowala soba pod wzgledem graficznym nie mowie ze jest zle ale nie powala to bym zrozumiał...n/c

A właśnie, że prezentuje. Gra jest naprawdę bardzo ładna, a model Spidera super. Oczywiście wymagania nie są adekwatne do grafiki, jaka posiada gra, powinny być o co najmniej połowę mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Napisałem że nie jest zła ale też nie najwyższych lotów a wymagania ma z kosmosu, to na 128MB na karcie nie ruszy? wie ktoś? szukałem na necie jakiegoś info na ten temat ale nic nie ma...

 

Napisałem że nie jest zła ale też nie najwyższych lotów a wymagania ma z kosmosu, to na 128MB na karcie nie ruszy? wie ktoś? szukałem na necie jakiegoś info na ten temat ale nic nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Doszedlem do "Gran finale" i poprostu N/C. Prawie klawiture rozwalilem, nie na moje nerwy to coś, doszedlem do momentu kiedy musze unikac latajacych samochodow, makabra, nie wiem kiedy jeszcze raz do tego podejde ale juz wysiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to przeszedłem i wcale nie napiszę, że za pierwszym razem. W grze 61% i można dalej sobie eksplorować miasto i zbierać bonusy czy walczyć z gangami. Jeśli pozostały jakieś niewykonane misje to można je jeszcze zaliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzecie jak w sigu odpalam i widze:

AppName: game.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: game.exe

ModVer: 1.0.0.1 Offset: 0000e4b5 :blink:

 

Gdzie przyczyna? 128MB na grafie? Nie wydaje mi sie bo STALKERa na niej odpalilem (static lights w 1024x768 medium i nawet mialem 20fps ;)) Directa mam z plytki z gra drivery 93.71 wiec chcialbym poznac wasze zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Przez 128 MB na grafie właśnie nie uruchomisz Spidera. Enigne powala :lol:.

Co za syf :mur: ... właśnie miałem iść do kumpla po grę ale widzę że na darmo tam pójdę jak i tak gry nie odpalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza glupota jaka ostatnio widzialem gra ktora wymaga SM3.0 ale nie odpala na 128MB grafice obslugujacej SM3.0. Boshe kolejny powod do zmiany grafy.... a kasy ni ma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Ja nie wiem czy producenci tej gry są jacyś poje......., co im przeszkadzało w tym aby gra mogła działać na 128MB karcie, totalny bezsens...

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa na 128MB karcie jak działa? U mnie na 6600gt działa, ale 768MB ramu to troche za mało - co chwile doczytuje. Ale jak sie uprzeć to da się grać (mam już ponad 8h na liczniku więc coś o tym wiem :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza glupota jaka ostatnio widzialem gra ktora wymaga SM3.0 ale nie odpala na 128MB grafice obslugujacej SM3.0. Boshe kolejny powod do zmiany grafy.... a kasy ni ma....

W Twoim przypadku powinno się odpalić, ale myślę, że 6600 jest dosc slaba kartą dla tej gry... I na pewno nie ma tak, że się nie odpala na karcie ze 128mb. Wymaga wyłącznie karty zgodnej z PS 3.0, a ram tu nie ma nic do rzeczy, jedynie przydałoby się wiecej, to logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze 6600 to juz marny sprzet ale nie raz juz ja przeprosilem bo niejedna gierke juz mi odpalila (Stalker i SC:DoubleAgent na medium w 15-18fps) wiec moze S-M3 tez by poszedl w jakims low zeby pograc moze textury low i jakies efekty medium ale sie nie dowiem dopoki nie rozpracuje od czego wywala mi ten blad ktory pisalem wyzej... od wczoraj kombinuje i zima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze 6600 to juz marny sprzet ale nie raz juz ja przeprosilem bo niejedna gierke juz mi odpalila (Stalker i SC:DoubleAgent na medium w 15-18fps) wiec moze S-M3 tez by poszedl w jakims low zeby pograc moze textury low i jakies efekty medium ale sie nie dowiem dopoki nie rozpracuje od czego wywala mi ten blad ktory pisalem wyzej... od wczoraj kombinuje i zima.

U mnie na 3 razy więcej ramu i dużoo mocniejszej karcie, zdarzyło sie nawet, że gra zwalniala do 10 klatek... z detalami miasta na low i cieniami off:-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Daj znac czy odpalil jesli tak to sie zdenerwuje ;)

Gra mi działa, uruchomiała się bez żadnych problemów, jak co to mam stery od grafy 93.71.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...