Skocz do zawartości
FrIkO

Spider-man 3 The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Gra mi działa, uruchomiała się bez żadnych problemów, jak co to mam stery od grafy 93.71.

Mam te same stery i imo one sa najlepsze jak na tą chwile (nie ważne jakie gpu :P).

 

Co do gry to misje z Bombami rox (i te w mission i te w achivnetns).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje coś takiego jak drivery dające kopa w grach, to taka utopia jak wizja szklanych domów w Przedwiośniu :lol:. W cudownych 158.16 miałem 60Hz w niektórych grach w 1024/768 więc zrobilem uninstall, tym bardziej, że między 93.71 a 158.16 nie ma żadnej różnicy. Nawet nie bawiłem się ReForce. Nowe stery owszem mogą pomóc, by nowe gry się uruchomiły (niektóre ukazujące się tytuły wymagają nowych sterów), żeby poprawić wydajność itp. Ale powiedzmy sobie szczerze, można poprawić wydajność, ale w naprawdę niewielkim stopniu, niekiedy tego nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daja kopa.... o ile o 3-5pkt w 3dmarku? Mam mojego 6600 juz dluugo i zaczal smigac na sterach z 7 z przodu i od czasu do czasu zdarzalo mi sie odpalac 3dmarka zdarzalo sie to na roznych sterach (nawet na obecnych odpalalem) i wyniki sa do siebie tak bardzo zblizone ze nie widze miedzy nimi zadnej roznicy. Po zaokrogleniu do rownych dziesiatek byloby prawie to samo ale to nie topic o kopiacych driverach tylko why nie moge odpalic S-M3. Zrobilem krok desperacji sciaglem z netu "witaminke" i nadal wywalalo to samo. Nie zobaczylem nawet blank screena na full bo juz w okienku sie wywala :/.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Da się w tej gierce tworzyć kilka profili ??, wczoraj trochę pograłem, potem brat zasiadł to spidera i zapisał sobie gre i teraz nie moge grac bo gram na jego save'ie, da sie drugi profil utworzyć??, gram w 1024-768 fullefects on, aax2,, cos tam na on jeszcze, i detale miasta na low i cos tam jeszcze na low i cienie off ;p, grafika nie powiem nawet ładna na takich ustawieniach ale gra zwalnia i to często, a i obowiązkowo pada trza do tej gry bo na klawie to ciężko mi sie gra ;p

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w tej gierce tworzyć kilka profili ??, wczoraj trochę pograłem, potem brat zasiadł to spidera i zapisał sobie gre i teraz nie moge grac bo gram na jego save'ie, da sie drugi profil utworzyć??, gram w 1024-768 fullefects on, aax2,, cos tam na on jeszcze, i detale miasta na low i cos tam jeszcze na low i cienie off ;p, grafika nie powiem nawet ładna na takich ustawieniach ale gra zwalnia i to często, a i obowiązkowo pada trza do tej gry bo na klawie to ciężko mi sie gra ;p

Ja sie dziwie, jak mozesz na takim sprzecie w takich detalach grać...

 

Co do kilku profili - nie, nie da się w grze, ale wystarczy miec 2 konta użytkownika, poniewaz save'y zapisuja sie na C w dokumentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

A na jakich niby detalach mam grać?, ta gra ma skopany silnik i dlatego gram na low a i tak działa średnio tzn w miescie na dachach budynków jest spoko ale jak sie zejdzie na ziemie to juz zwolnienia, na hight strasznie muli, gdyby spider mial o polowe mniejsze wymagania a powinien miec bo grafa choć ładna to nie powala to moj sprzet by pewnie w przyzwoitych detalach pozwolił grac w tą grę, no ale co zrobic...

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos napisac krok po kroku, co mam zrobic w walce z Lizardem? Lapie go za ogon i niewiadomo co dalej :/ Gra jest poprostu genialna :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Cztery generatory tam przypadkiem nie stoją?

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ta :] ale nie moglem trafic wczesniej, jednak bez pomocy sie obylem i mam teraz rowne 60% po 11 godzinach grania (troche wyscigow i misji pobocznych) i moge juz grand finale trzaskac.... jednak poczekam sobie do jutra/niedzieli z tym.

 

 

 

:]

 

Koniec gry, normalnie juz dawno sie tak dobrze nie bawilem, szkoda ze mozna ja przejsc ponizej 10 godzin, w miare jedzenia apetyt rosnie.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Mistrzowie!

Siostrzeńcowi się marzy ta gierka, ale nie wiem, czy warto wywalać kase, bo po tym co tu piszecie to gra ma większe wymagania niż Oblivion. Więc tu pytanie w jakich detalach pogra na A64 4000+ (AM2), 1GB RAM (jakieś Kingstony CL4), Galaxy 7600GT 256 575/1450.

Pozdrawiam i nie bijcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Mistrzowie!

Siostrzeńcowi się marzy ta gierka, ale nie wiem, czy warto wywalać kase, bo po tym co tu piszecie to gra ma większe wymagania niż Oblivion. Więc tu pytanie w jakich detalach pogra na A64 4000+ (AM2), 1GB RAM (jakieś Kingstony CL4), Galaxy 7600GT 256 575/1450.

Pozdrawiam i nie bijcie...

Pogra ładnie nie martw się. Z takim sprzętem to ja bym srednich tekstur (w porywach wysokich) i wysokich efektow od gier wymagal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogra ładnie nie martw się. Z takim sprzętem to ja bym srednich tekstur (w porywach wysokich) i wysokich efektow od gier wymagal.

Nie w tej grze ;]. Ale pogra napewno spokojne na low low i no shadow (albo med low i no shadows ;]) gdzie gra i tak fajnie wyglada. Gdyby wszystkie gry optymalizowali tak jak Flatout'a 2 :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w tej grze ;]. Ale pogra napewno spokojne na low low i no shadow (albo med low i no shadows ;]) gdzie gra i tak fajnie wyglada. Gdyby wszystkie gry optymalizowali tak jak Flatout'a 2 :rolleyes:.

 

A czemu? Co takiego jest zrypanego w tym silniku ze ta gra tak bardzo wymaga?

Faktyczie przyznam ze FlatOut2 chodzil przepieknie w 1280x1024 na wszystko max +AA i mialem 30fps na moim sprzecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Na tym sprzecie pogra w 1024x768, detale miasta i czegos tam jeszcze na low, fullscreen effects on i tyle... smiga w miare plynnie, nie jest zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Ja na moim sprzęcie gram w 1024-768 jakieś dwie opcje na low, fullscreen on, aax2 i cienie off i chodzi w miare płynnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogra ładnie nie martw się. Z takim sprzętem to ja bym srednich tekstur (w porywach wysokich) i wysokich efektow od gier wymagal.

 

Na tym sprzecie pogra w 1024x768, detale miasta i czegos tam jeszcze na low, fullscreen effects on i tyle... smiga w miare plynnie, nie jest zle.

Dzięki wielkie :) czas sie bujnąć więc do EMPIKU, czy do MM... :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim sprzęcie cisne budowle na medium to drugie na low, shadow on aax2 1024x768 reszta off i średnio 25klatek. Jak miałem all na low to trzymało się 30, tylko przy wczytywaniu spadało 28. Gram już dobre 3h a jeszcze nie zacząłem robić głównych misji, cały czas for fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja u siebie cisnę na full detail ;) (x0) choć drobne spadki występują, ale tylko w pomieszczeniach zamkniętych na otwartej przestrzeni idealna płynność :)

 

po przejściu 50% gry muszę przyznać, że gra się ciężko i niektóre misje są naprawdę wk.......cę/frustrujące ;) Co do kombosów to jest ich cała masa i w walce z goblinem "natrzepałem" ich ponad 200 :blink:

ogólnie gra się przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem dzis jeszcze raz i o dziwo giera odpalila :blink: . Tylko ze w 800x600 wsio low off itd mam w miescie 15fps ze spadkiem do 10-12 w porywach nie ma szans grac. Na poczatku w pomieszczeniach bylo 25 mialem zludna nadzieje ze moze pogram. Dopoki nie przyjdzie w przyszlym tyg moj 1Gb ramu i X1800GTO 256MB (od razu idzie pod mod na XL) to gierka musi poczekac... Mam nadzieje ze po takim update pogram na medium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem gierkę w 1280/1024, wszystko HIGH oraz AAx4... Spadki są ogromne, a silnik z gry jest całkowicie skopany, mimo to gra się naprawdę przyjemnie, a w "lataniu" po mieście się po prostu zakochałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem gierkę w 1280/1024, wszystko HIGH oraz AAx4... Spadki są ogromne, a silnik z gry jest całkowicie skopany, mimo to gra się naprawdę przyjemnie, a w "lataniu" po mieście się po prostu zakochałem :D

Jak dojdziesz do double swinga dopiero bedzie fajnie ;p. Kurde takie latanie to jest lepsze niz latanie jak superman. Imo wiecej adrenaliny ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdziesz do double swinga dopiero bedzie fajnie ;p. Kurde takie latanie to jest lepsze niz latanie jak superman. Imo wiecej adrenaliny ;p.

Hehe nie dojdę, ponieważ gra naprawdę ma ostre spadki fps, przez co jest zupełnie niegrywalna. Nie postarali się programiści :(

Ktoś może powiedzieć "zmniejsz detale i graj". Gra bez max detali wygląda marnie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem taki mały test i odnotowałem minimum 5 fps. Max było 30. Bawiłem się też detalami to zauważyłem, że AAx4 zabiera 2fps a detale HIGH czy MEDIUM różnią się tylko 1fps... Jak dla mnie silnik całkowicie skopany, natomiast graficznie "pysznie" to wygląda :)

 

EDIT: Jestem ciekaw, na jakim sprzęcie ta gra ruszy płynnie w max detalach i rozdzielczości 1280/1024 :huh:

Edytowane przez Dymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze tu nie potrzeba sprzetu klasy Core2 Extreme 2GB Geila i GF8800 tylko kopa w d*pe programistom i jakiegos pozadnego patcha optymalizujacego wydajnosc tak jak np zauwazylem jak sie postarali panowie od STALKERA. Zainstalowalem wersje 1.0 i na static lights 1024x768 medium nie bylo mowy o graniu po wrzuceniu patcha 1.0001 na static lights w 1024x768 medium z AF bez AA mam 20fps biegajac w deszczu i podziwiajac anomalie wiec teoretycznie do grania starcza ale czekam na 1GB ramu i X1800GTO ktore sa w drodze i wtedy bede grac ladniej.

 

Oby panowie odpowiedzialni za pajaka3 sie sprezyli i dali nam patch bo sie zameczymy tymi spadkami fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nawet ma maks detalach, pająk wygląda troszkę jakby był z plasteliny... ale to da się przeżyć.

Bardziej boli mie to, iż przy włączonych shadows, gra strasznie zmula, a szkoda bo ciekawie jest patrz w locie jak zwieksza się nasz cień na ścianie budynku. Trzeba czekać na patcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...