Skocz do zawartości
Tomasz76

Co Wybrać - Kilka "typów" Pamięci Ddr2 Do Wyboru ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam zamiar kupić pamięci DDR 2, mianowicie 2x512MB, mam już upatrzonych kilka modeli ale nie wiem które sa dobre bo nie zamierzam za kilka dni kupowac innych jak wybiorę jakies kiszki. Moje typy to:

1. Geil PC 800 ultra cl4 4 4 12

2. Team xtremm 800 EPP cl4 4 4 10 na micronach D9GMH i BrainPower

3. Patriot PC 800 LLK cl4 4 4 12

4. Patriot 1000 xblk cl3 4 3 8 przy 800

5. Patriot 1000 LLK cl4 4 4 12 przy 800

6. crucial Balistix tracer EPP 800 cl4 4 4 12

7. crucial balistix 677 cl3 3 3 12 na micronach D9GMH

 

poradźcie mi co wybrac zeby nie dac du.. z tymi pamieciami, dodam że na razie będą na platformie amd ale docelowo będa na c2d.

Edytowane przez Tomasz76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team Xtremm zdecydowanie :-P

Dokladnie, jak masz wybor to wlasnie Team Xtreem... W kazdym razie wara od tych Geili

Edytowane przez File

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie odnośnie pamieci, otórz te team które kupiłem maja w standardzie alumiowe radiatory, ale... nie są one fabrycznie załozone po prostu producent dokłada je w osobnym pudełku i teraz pytanie zakładac je czy nie? moze kupic od razu miedziane? moze nie zakładac tylko dac nad nimi jakiś nawiew?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zainteresowałem sie pamięciami corsair xms2 bo są w miarę tanie i widzę że sporo osób na nich pomyka na forum. I teraz takie pytanie znalazłem aukcję z tymi pamięciami i w opisie pisze że to model TWIN2X2048-6400C4 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=252155144

czy to dobry model D9 czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym aby to przełozyło się na jakies konkretne wyniki w spi, cinebenchu.

LOL to ty kupujesz ram tylko po to zeby zobaczyc jak najmniej sec. w PI itd.? Haha wygrales jestes najlepszy gratuluje :D :D Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL to ty kupujesz ram tylko po to zeby zobaczyc jak najmniej sec. w PI itd.? Haha wygrales jestes najlepszy gratuluje :D :D

a ty myślałes że po co się kupuje dobre pamięci zeby włozyć se do komputera i puścić na 800MHZ ????! to bym kupił goodramy za 194zł za 2gb i by mi stykło, chłopie skąd ty jestes zejdź na ziemie. Bez dobrych pamięci podkręcanie proca mija się z celem, no ale dość już gość jest chyba z innej planety a ja nikomu się nie będę tłumaczył.

stanie raczej na tym że kolega w listopadzie przywiezie mi z UK takie

http://www.overclockers.co.uk/showproduct....&subcat=813

Edytowane przez Tomasz76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...