Skocz do zawartości
Others

Problem Z Starszym Kompem :( Geforce 2 Najnowsze Sterowniki Blad Po Isntalacji "kod 10"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z starszym kompem, instaluje Geforce 2 najnowsze sterowniki to wywala blad po isntalacji "kod 10" nawet jak zainstaluje starsze to tak samo :( co to moze byc ?

 

I jeszcze jedno mam problem ze znalezieniem sterownikow do karty dzwiekowej.. nawet jesli znajde jakas strone to nie idzie sciagnac :(

karta to:

CMI8330/C3D Audio Adapter

 

system Windows XP

Edytowane przez Others

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw napisz co tam masz w tym "starszym" - choćby płyta, procek i system by się przydały, reszta też nie zaszkodzi - bo tak to nie wiadomo o czym rozmawiamy ???

Pozdr. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celeron 300 Mhz :D, plyta glowna PC100 BXCEL, winXP, zainstalowalem winxp bo pod 98 nie dalo sie nawet neta zainstalowa ;/, co ma procek do grafiki i dzwieku ?

 

tak wogole to komp od kolezanki i ma go tylko do sciagania mp3 i gg :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma procek do grafiki i dzwieku ?

tak wogole to komp od kolezanki i ma go tylko do sciagania mp3 i gg :P

Procek jak i reszta pozwala się zorientować co to za sprzęt ! A kompem możesz się już nie zajmować - jak koleżanka ściąga mp3 to ma przechlapane, pewno już ją namierzyli i lada dzień przyjdzie policja z prokuratorem - a PC pójdzie do depozytu jako narzędzie przestępstwa - i po problemie !!!

Pozdr. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lzep, za duzo onet pl :lol:

Jak uważasz - ja to wiem nie z Onetu tylko z własnej wiedzy - u nas w Tarnobrzegu, a także w pobliskiej Stalowej Woli a później w Przemyślu były naloty i trochę ludzi nałapali, bo nie chodzą na ślepo, tylko najpierw przeglądają logi u lokalnych dostawców netu :mad:

Pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz - ja to wiem nie z Onetu tylko z własnej wiedzy - u nas w Tarnobrzegu, a także w pobliskiej Stalowej Woli a później w Przemyślu były naloty i trochę ludzi nałapali, bo nie chodzą na ślepo, tylko najpierw przeglądają logi u lokalnych dostawców netu :mad:

Pozdr. :)

pierwsze slysze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz - ja to wiem nie z Onetu tylko z własnej wiedzy - u nas w Tarnobrzegu, a także w pobliskiej Stalowej Woli a później w Przemyślu były naloty i trochę ludzi nałapali, bo nie chodzą na ślepo, tylko najpierw przeglądają logi u lokalnych dostawców netu :mad:

Pozdr. :)

fajniee :D to widocznie tylko w tarnobrzegu :D i czemu robic offtopa ? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...