Skocz do zawartości
tecra

Użytkownik Zapewne Wadliwej Tecra A7-112

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Długo zastanawiałem się nad zakupem nootebooka.

Dzięki soldnej pracy (opisowi) użytkowników tego forum wybór padł na toshiba tecra A7- 112 (3 lata gwarancji)

 

http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi...ODUCT_ID=118701

 

Ale od zakupu dysk dziwnie trzeszczy i nie daje innym spać. A zapewne poprzez wadliwy dysk przaca z systemem przypomina przedpotopowe pentium r.

Dzisiaj oddaję tecrę do serwisu.

Przekonamy się jak działa serwis Toshiba.

 

Czy ktos miał takie problemy ze swoim sprętem?

Proszę o opinie

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Długo zastanawiałem się nad zakupem nootebooka.

Dzięki soldnej pracy (opisowi) użytkowników tego forum wybór padł na toshiba tecra A7- 112 (3 lata gwarancji)

 

http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi...ODUCT_ID=118701

 

Ale od zakupu dysk dziwnie trzeszczy i nie daje innym spać. A zapewne poprzez wadliwy dysk przaca z systemem przypomina przedpotopowe pentium r.

Dzisiaj oddaję tecrę do serwisu.

Przekonamy się jak działa serwis Toshiba.

 

Czy ktos miał takie problemy ze swoim sprętem?

Proszę o opinie

Z góry dzięki

hehe...odajesz do serisu i odrazu lapek wroci porysowany :)..

 

ja wysylalem lapka 3 razy do serwisu i za kazdym razem mial nowe zarysowania...w tym na ekranie ....nie cierpie serwisow....nie licza sie z niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 dni roboczych. Nie spotkałem się z tym aby serwis porysował lapka. Może dlatego że wszystko co wysyłam zabezpieczam folią.

a no wlasnie..zabezpieczasz folia...ja niestety nie mialme nigdy takiej folii :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 dni roboczych. Nie spotkałem się z tym aby serwis porysował lapka. Może dlatego że wszystko co wysyłam zabezpieczam folią.

A jak wyjdzie 28 to co im zrobisz :) ?

Mojego naprawiali coś koło miesiąca ale nie udało im się niczego porysować widaś FSC ma dobry serwis.

Edytowane przez Haquim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyjdzie 28 to co im zrobisz :) ?

Mojego naprawiali coś koło miesiąca ale nie udało im się niczego porysować widaś FSC ma dobry serwis.

Mam laleczkę z wizerunkiem kierownika serwisu i jak przeciąga się termin to wbijam w nią szpilki. Skutkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co wykombinują z moim lapkiem w serwisie. Może potrwa to krócej niz 2 tygodnie.

 

To zależy do jakiego serwisu wysłałeś.

 

U mnie wymiana DVD trwała 7 dni ( 3dni oczekiwanie serwisu na dostawę nowej nagrywarki , 1 dzień wymiana z czyszczeniem układu chłodzącego, 2 dni wolne sobota i niedziela i jeden dzień transportowy).

 

Serwis to Teleplan w Bydgoszczy.

 

Życzę Ci szybkiej naprawy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do serwisu. Poinformowano mnie, że sprowadzają dysk do mijej tecry.

Ciekawe ile to jeszcze potrwa.

W niedzielę mijają 2 tygodnie, a według sklepu w którym zakupilem laptopa powiedzieli, że naprawa potrwa 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...