Skocz do zawartości
scav

Logitech MX500 i problem !

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co zrobic zeby dzialaly przyciski te boczne nad kciukiem w grach.

Mam najnowszego MouseWare, WindowsXP.

Scroll mi dziala.

Przyciski normalnie dzialaja w Windowsie natomiast w grze(tutaj TacticalOps(taki szybszy CS) nie dzialaja.

POMOCY PLZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie w zadnym ;]

 

ale w kilku juz bylem (m.in SqN i 3S ;) )

ale teraz nie mam czasu :o

 

ale tu amsz skriny, ejden dzisiajszy drugi sprzed kilku dni :P

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

hehe, wiem,z e slabo, ale mialem przerwe dwumiesieczna ;]

a i teraz gram rzadko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z najnowszym museware 2 boczne przyciski nad kciukiem mi działają w grach (testowałem na cs )

dzialaja takze gdy mam zainstalowane stery windowsowe (jako mouse 4 i 5 ) [tylko wtedy niema 800 dpi , ale takze niema akcelracji :) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruce jak nie wiesz to nie pisz nic zamiast pisac bzdury nie zwiazane z zapytaniem oraz wklejajac jakies marne screeny z Tacticala. Forum ma sluzyc pomocy innym a to co ty uprawiasz to jest spam !!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy was %$%@##$!!!!. Jeden wkleja jakies bzdurne obrazki ktore nie sa kompletnie zwiazane z tematem a i same w sobie sa nic nie warte to jeszcze znalazl sie drugi "staly uczestnik" ktory cytuje go i pewnie mu nawet przez mysl nie przemknelo zeby je przy okazji wyciac ze swojej odpowiedzi. Obu panow powinno sie wyslac do "przedszkola internetowego" w celu nauki podstaw poslugiwana sie nim i zachowania w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy was %$%@##$!!!!. Jeden wkleja jakies bzdurne obrazki ktore nie sa kompletnie zwiazane z tematem a i same w sobie sa nic nie warte to jeszcze znalazl sie drugi "staly uczestnik" ktory cytuje go i pewnie mu nawet przez mysl nie przemknelo zeby je przy okazji wyciac ze swojej odpowiedzi. Obu panow powinno sie wyslac do "przedszkola internetowego" w celu nauki podstaw poslugiwana sie  nim i zachowania w internecie.

pfff Jak ktoś zakłada topici które są co chwile powtarzane, dokładnie przerobione na forum a na dodatek w dziale Hardware to niech nie oczekuje jakiś poważnych odpowiedzi ...

 

Jak chcecie byc traktowani poważnie to łaskawie zadawajcie poważne pytania :!:

 

A do tomasa znawcy internetu: obrazki ładują sie tylko raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...