Skocz do zawartości
Malik

Ek Water Blocks Dla Asus'a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyniek

A na EVGA nic nie mają??!! PRzecież to referencujna mobo... chodzi mi o chłodzenie mosfetów [ciach!]ie - bo samemu robić to hardcore :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

No dobra a mógłby ktoś zmierzyć radiatory na EVGA oraz zapodać rozstawy otworów mocujących?? To chociaż sam sobie wydłubie te bloki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Jak to kiedy... WKROTCE :P

 

za rok :P tyleczekać mi się nie chcę i już sam sobie zrobię jak tylko dojdzie EVGA do mnie to sobie radiatory pomierzę i zrobię bloczęta (takie malutkie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za rok :P tyleczekać mi się nie chcę i już sam sobie zrobię jak tylko dojdzie EVGA do mnie to sobie radiatory pomierzę i zrobię bloczęta (takie malutkie)

Jeden radiator na pewno da sie wymienic na blok, natomiast co do drugiego to watpie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Jeden radiator na pewno da sie wymienic na blok, natomiast co do drugiego to watpie ;)

 

Damy radę!! By Kyniek ofkoz :D

 

a tak wracając do rzeczywistości... dopiero jak będę miał mobasa w swoich łapkach to pomierzę... pomyślę i pójdę frezować ;) Bardzo bym chciał wykonać na wszystkie mosfety bloczki... Na abita IN9 już są bloki a na EVGA jeszcze nie :/ w sumie na Abita łatwiej zrobić... więcej miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy radę!! By Kyniek ofkoz :D

 

a tak wracając do rzeczywistości... dopiero jak będę miał mobasa w swoich łapkach to pomierzę... pomyślę i pójdę frezować ;) Bardzo bym chciał wykonać na wszystkie mosfety bloczki... Na abita IN9 już są bloki a na EVGA jeszcze nie :/ w sumie na Abita łatwiej zrobić... więcej miejsca...

Trzymam kciuki i jak cos to wpisuje sie juz na liste zamawiajacych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniek nie chce Cie martwic ale "pewna" firma juz ma piekny komplet blokow pod EVGA i to z chlodzeniem na sekcje zasilajaca :P

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Innovatek rulez :wink:

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Sadze ze nie bedzie tak zle ;)

No tak - ale wydali bloczek jedynie na miejsce większego radiatora... a na miejsce mniejszogo nic - ten sam radiatorek zostaje :/ Ja sobie zrobię i na ten mniejszy ;) mini bloczki. Grag dobrze prawisz - zrobię tylko dla siebie - nie chcę innych narażać na niebezpieczeństwa B-) Choćby dlatego że myślę zrobić lutowane - nie mam specjalnie zaufania do tej metody... ale zobaczymy :P trzymajcie kciuki - jutro pewnie zrobie projekt min-zapinki na bloczki.... a resztę jak przyjdzie EVGA :/ coś długo się to ciągnie :(

 

 

Tak sobie oglądałem bloczki innych firm... Fajne są na Abita IN7 .... no wiem - pełno miejsca na bloczek to można się popisać.... W Abicie jest o tyle prosta sprawa że jest jeden układ zasilania - cyfrowy.... co i jak...

 

Trzymam kciuki i jak cos to wpisuje sie juz na liste zamawiajacych :)

 

Nie ryzykuj chłopie!! Stać Cię na inno to bierz inno - sam bym brał a nie się babrał w lutowanie jeśli bym miał $$$

Edytowane przez Kyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - ale wydali bloczek jedynie na miejsce większego radiatora... a na miejsce mniejszogo nic - ten sam radiatorek zostaje :/ Ja sobie zrobię i na ten mniejszy ;) mini bloczki. Grag dobrze prawisz - zrobię tylko dla siebie - nie chcę innych narażać na niebezpieczeństwa B-) Choćby dlatego że myślę zrobić lutowane - nie mam specjalnie zaufania do tej metody... ale zobaczymy :P trzymajcie kciuki - jutro pewnie zrobie projekt min-zapinki na bloczki.... a resztę jak przyjdzie EVGA :/ coś długo się to ciągnie :(

Tak sobie oglądałem bloczki innych firm... Fajne są na Abita IN7 .... no wiem - pełno miejsca na bloczek to można się popisać.... W Abicie jest o tyle prosta sprawa że jest jeden układ zasilania - cyfrowy.... co i jak...

Nie ryzykuj chłopie!! Stać Cię na inno to bierz inno - sam bym brał a nie się babrał w lutowanie jeśli bym miał $$$

Trzymam kciuki, ale watpie w to. Jezeli Ci sie uda to bloczek ktory powedruje na gorna sekcje zasilajaca - bedzie niesamowicie maly :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Trzymam kciuki, ale watpie w to. Jezeli Ci sie uda to bloczek ktory powedruje na gorna sekcje zasilajaca - bedzie niesamowicie maly :?

Bo będzie - ok. 5-10mm szerokości - już teraz wiem że nie będzie króćców wkręcanych tylko małe wlutowane rurki....

 

A powiedz mi jedną rzecz... mocno sięgrzeje górna sekcja zasilania?? bo może da radę bez... choć nawiewu nie będzie :/ więc chłodzenie marne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorna czesc sekcji zasilajacej jest ciepla ale nie az tak, zeby ja chlodzic. Natomiat ta po lewej od CPU - grzeje sie cholernie.

 

U mnie jak robie testy w benchach to daje 120 zeby wiala w te okolicy, a podczas pracy w desktopie - nic tam nie wieje i daje rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...