Skocz do zawartości
Sens

Co Kupic Aby Płynnie Rozmaiwac Na Skype Przez Wideo?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taki o to sprzet najwyzszej klasy:

Intel Pentium lll 450 mhz slot1

256 SD RAM 100mhz

Płyta Dell bez agp

Zintegrowany ATI RAGE 4 mb (mozliwosc dolozenia dodatkowej pamieci)

6 GB hdd

 

Komputer ten spokojnie radzi sobie z dvixami, mp3, netem, gg i win XP, Jednak nie wiedziec czemu całkowicie sobie nie radzi z rozmowami przez kamere na Skype- Obraz spoznia sie o jakies 3 do 10 minut, a do tego strasznie laguje [jednak lagi sa tylko po mojej stronie] (dzwiek jest OK). Podczas takiej rozmowy proc uzyty jest w 100%, a komp zmulony do tego stopnia ze internet uruchamia sie około minute a jak sie otworzy to komp jest tak zmulony ze uniemozliwia surfowanie i gadanie jednoczesnie. Dodam ze bez skype mozna sobie normalnie plynnie nagrywac i odtwarzac przez ta kamere.

 

I tu moje pytanie:

Co wymienic aby upłynnic rozmowy wideo przez skajpa??

 

Zastanawiam sie nad wymiana proca na p3 550-600, dokupieniu ramu do grafy + akcelerator na pci

Moj budzet na wymiane podzespołów to 40zł

 

Z gory dzieki za pomoc!

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xacti

myslalem o tym jednak zalezy mi na obudoweie della ktora raczej nie jest atx :P

 

 

@MacOSek

Podany przez Ciebie proc ma fsb 133, obawiam sie, ze moje pamieci nie pojda na 133 mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kablowke 512 kbps. Jednak to nie wina internetu bo na drugim kompie w moim domowym Lan wszystko smiga..

No 512 spox, wiec pewnie procek nie wyrabia. Jesli da sie tego procka podkrecic to mozesz sprawdzic czy obciazenie choc troche spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...