Skocz do zawartości
Sebastian22

Zmiana Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Chciałbym dowiedzieć się czy na moim konfigu (w opisie) warto zapuścić GeForce 7900GS i czy zauważę duży wzrost szybkośći wyświetlania grafiki? Sporadycznie gram ale ostatnio miałem okazje poznać Test Drive Unlimited i na mojej grafie gram w 1024x768 medium detali i bez HDRu. Czy Geforce 7900GS pozwoli mi grac w 1280x1024 na maksa z detalami? Proszę o wypowiedzi :-P No i jeszcze pytanie cza zasilacz Chieftec 360W starczy do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Jak chcesz zobaczyć jak chodzi 7900gs w TDU to zapraszam do tematu o grze robiłem tam benchmarki a ogólnie w 1280x960 gra się mniej więcej 40-50FPS ale bez HDR na max detalach z AFx16 w sterach. Tylko, że ja mam lepszy procek :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ludwiczek - ten temat ma juz ponad 100 postów ale poszukam tego

 

@Blackwhite - piszą +12V1 - 10A ; +12V2 - 15A ; na 12V 204W.....

 

 

@Ludwiczek - ten temat ma juz ponad 100 postów ale poszukam tego

 

@Blackwhite - piszą +12V1 - 10A ; +12V2 - 15A ; na 12V 204W.....

 

A jeszcze pytanie - za ile moglbym opchnac mojego ASUS Geforce 6600GT 128 MB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos kolo 190zl powinno isc na czysto zalezy czy gwara itp itd hmm a spieszno ci z kupnem grafy bo gf 8600 w drodzoe ale wedlug specyfikacji na papierze to ma byc kiszka

 

No slyszalem ze ma co prawda miec 24 potoki ale pamiec ma byc na szynie 128-bitowej co mi sie zdaje troche bez sensu....a poczatkowo cena napewno bedzie wysoka i nie oplacalna....

Edytowane przez Sebastian22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...