Skocz do zawartości
Raptor

Płyty μatx (+o/c, Gpu, Raid) Do C2d/c2q

Rekomendowane odpowiedzi

jaką obudowe polecicie do matx ??

 

sam myslałem o Tj08B lub SG03 - na + dla TJ08b że zmieści się w niej Ultra 120Extreme, Sugo trochę mniejsza i słabsze chłodzenie proca.

 

Komp będzie chłodzony powietrzem do pracy 24/7, G33m już jedzie, procek jeszcze nie wiem (Q66/E8x), zasiłka jest (DA850), reszta nie zdecydowałem ;)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Raptor

Chciałem ostatnio kupić budę @htpc i przeglądałem sieć w poszukiwaniach. I nic...

Tak fajnie rozwiązanego systemu chłodzenia jak w TJ08 nigdzie nie znalazłem (mówimy oczywiście o matx).

Dla mnie matx=TJ08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra dałem się przekonać :wink:

Lista zakupów:

Intel Core Duo E5200 2.50 GHz BOX

Gigabyte GA-G33M-DS2R

Goodram DDR2 1024MB 800MHz CL5.0 BOX

 

Łącznie 570PLN

 

Tymczasowo pamięć bez szaleństwa ale nie mam kasy na dobry zestaw i to będzie musiało mi wystarczyć na jakiś czas :wink:

Później zakupi się jakieś Vitesty 2x2gb i będzie bangla :lol2:

Mam jeszcze 7300GT czy zostać przy grafie zintegrowanej??

Edytowane przez cekin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

A jak się przedstawia sytuacja obecnie na rynku, w zestawach na grudzien pojawia się G31M-S2L, ale mnie interesuje coś w wyjsciem HDMI i może troche lepszego niż G31 :)

Z góry dzięki za odpowiedzi.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sprawa jest tego typu. Sa pewne podejrzenia, ze zaczyna mi padac posiadany P5E-VM HDMI. Wysle go prawdopodobnie na serwis, ale zalozenia sa takie, zeby kupic nowa plyte a tego Asusa jak wroci pogonic na Allegro. No i teraz pytanie: jaka jest obecnie alternatywa dla tej plyty? Zalezy mi glownie na tym, zeby plytka pociagnela E7200 +OC na ~3,4GHz, do tego jakas dobra obsluga 2 Samsungow w Raidzie, koniecznie FireWire chociaz to pewnie standard i miloby bylo miec zlacze eSATA, ale to tylko jako bonus. Nie potrzebuje jakis dodatkow w postaci wyjsc HDMI etc. Dodatkowo w budzie bedzie siedziec 4x1GB (obecnie 2x1) i Xonar DS. Jesli chodzi o firmy to wydaje mi sie, ze jedynie Asusa i Gigabyte ma cos do zaoferowania. Z gory dzieki za pomoc.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...