Skocz do zawartości
kucyk

Virtua Tennis 3

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz coś mi pomożecie.

Okropnie spowalnia w menu myśli bardzo dlugo pomimo niezłego sprzętu athlon san diego 3700+ ,geforce 7600gs , 1024 ramu - niewiecie co może być przyczyną . Napewno nie grafika wszystkie najnowsze gry chdzą mi bez problemu.

Możecie coś doradzić.

Jeżeli tak to z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdarzyło mi sie w końcu dostać ostrzeżenie ;] Anyway, do czasu założenia poprzedniego tematu o VT3 kupiłem gierkę, przekonałem się bo mimo wszystko pierwsza część dużo starsza a i tak wymiata, to pomyślałem do czego może być zdolna trzecia :) No i nie pożałowałem, wszystko o czym pisaliście zgadza się jak najbardziej, przyjemność z grania rewelacyjna, no i chyba jestem z tych którzy większych problemów z nią nie mają, ale to może dzięki temu że mam dosyć nowego blaszaka. Więc jestem bardzo zadowolony, i innym którzy mają taki dylemat jak ja, mogę jedynie polecić gierkę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zacząłem karierę. Póki co mecze wygrywam jedną ręką niemalże. Czekam na jakieś większe wyzwania :P

Fajnie, że gra chodzi tak płynnie.

Jak zejdziesz ponizej pierwszej 200 to sie zacznie robic ciekawie. I to w taki dosc dziwny sposob - nawet turnieje z wymaganym <300 beda trudniejsze niz wczesniej.

 

Spylon -> powodzenia, mi sie nie udalo jej odpalic dla dwoch graczy... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Ta gra to dno imo to samo 1 i wszstkie virtua tennis... czemu ? 0 dosłownie 0 przyjemności z gry. Z zamkniętymi oczyma możemy wciskać jeden guzik non stop, frajda nie z tej ziemi raptem 3 guziki 2 rodzaje uderzeń... jeszcze jak ktoś miał styczność w realu z grą tenisa (nie taką 'niedzielną' ) to w ogóle nawet niech nie instaluje. 0 przyjemności z gry = uninstall.

ale LOL :lol2: widaj ojejku ze w ogole nie grales w ta gre albo grales tylko poczatkowych kilka meczow. W grze jest mase sztuczek ktore mozna zrobic, nawet przebic pilke miedzy nogami.

 

 

 

 

Gra jest BOSKA. Ma rewelacyjna grywalnosc i jest super dopracowana.

Jak sa niby ujecia TV z powtorek to łudząco przypomina to relacje z TV !!!

 

Ja jestem sklasyfikowany na 123 miejscu. Najgorsze sa wbrew pozorom mecze... sparingowe! No tak mnie tluka ze nawet jednego gema nie moge zdobyc.

 

Nie jest tez latwo na turniejach, juz mi sie zdazylo przerznac 2 juz w pierwszym meczu.

 

Z tego co teraz widze to podstawa jest bardzo szybki bieg w szerz kortu i dobieg do siatki (trening ze spadajacymi owocami po pochylni bardzo pomaga). Ma to niesamowite i kluczowe zaczenie w pozniejszych meczach, gdzie zawodnicy juz nie staraja sie przebic ale staraja sie "rozkiwac" nas po korcie by w koncu uderzyc z impetem w sam rog.

Ja coraz czesciej zaliczam szczupaki na korcie a wiadomo ze tak niedbale odbita wysoka pilka to zacheta do "smecza" ktory daje 0% na return.

Poza tym zetknalem sie juz z kilkoma graczami "nie do przejscia" ze wgedu na ich perfekcyjna gre przy siatce. Po prostu nie da sie klientow rozmontowac.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna. Trzy lata na trening według czasu Virtua (3 kontuzje bo nie pilnowałem staminy).

 

 

 

Pomocnik mój mały

 

Najlepiej raz jesli jest turniej dawac napoj. Czas w tej grze nie gra roli (przynajmniej ja mam już 9 rok). Najłatwiej do wyćwiczenia STROKE (backhand i forheand). Wybieramy ćwiczenie DRUM TOPPLE skill 5 i tutaj uderzemy zawsze z backhandu ustawić się po prostu bardziej na prawo do piłki i mierzyć, kilka prób i wam wyjdzie. Nastepnie forehand ćwiczymy na skillu 6 (tak po kilku razach macie full level 30)!.

 

Jeśli inne ćwiczonka wam nie podchodząca to do VOLLEYa najlepiej wybrać PRIZE DEFENDER skill 5 i poprostu stać i pilnować tylko środkowej piłki.

 

Ważne

 

Jesli uderzacie backhandem i zaliczacie punkty to wtedy więcej dostajecie na daną stronę, można wszystko z forehandu uderzyć i wtedy punkty lecą na prawo.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam pytanie odnosnie tej gry, otoz gdy gram kariere albo pojedynczy mecz to za kazdym razem w czasie ladowania wyskakuje mi na plulpit, czarne tlo i blad aplikacji windows. Wie ktos czgo to moze byc przyczyna? Prosze o pomoc gdyz gierka jest naprawde swietna i chcialbym sobie jeszcze dzis w nia pograc :) Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdro

Edytowane przez Pawcioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...