Skocz do zawartości
Tomsx4

Geforce 7900 Gs Czy Radeon X1950 Pro?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sobie wymienić kartę graficzną tylko nie wiem na którą sie zdecydowac czy <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> Radeon X1950 Pro Asus 256MB TVHD / 2xDVI (HDCP) czy też GeForce 7900 GS Galaxy 256MB HDTV & 2x DVI (PCI-E) (540/1500 1.2ns) Zalman. Prosze o rade. Aha i czy mój 350W zasilacz pociągnie te karty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Jeśli bawisz się w OC to bierz 7900GS jesli nie krecisz to bierz X1950Pro, co do zasilacza to podaj jakiej jest marki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie w komputroniku bo drogo :wink:

wiem ze drogo. ja tylko tam przegladam bo duzy wybur a potem kupuje gdzie jest najtaniej

Jeśli bawisz się w OC to bierz 7900GS jesli nie krecisz to bierz X1950Pro, co do zasilacza to podaj jakiej jest marki ???

chyba tracer. A ile moza wyciagnac z tej 7900gs? bo ja w zasadzie jeszcze nie podkrecalem tak powaznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam do ciebie pytanko

po jaką cholerę założyłeś aż 4 takie same tematy!!??

 

a co do tego co jest leprze 7900gs czy x1950 pro to przejrzyj sobie temat o nich a na pewno będziesz wiedział co wybrać

 

edit:

lol nie 4 ale 5 takich samych tematów!! (przejże kolejne strony z nowymi postami/tematami i może się okaże że jeszcze więcej żeś ich napisał!!??)

 

edit2:

jak bym się mylił jest i 6 taki temat

Edytowane przez Zajdzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Może kliknął kilka razy bo net mu mulił?

 

7900GS duuuuże OC 20% to standard -1950PRO dobra wydajność bez OC, słabe OC ale za to AA+HDR

 

A czy jedna karta jest lepsza czy druga to różnie bywa ogólnie wydajnościowo są podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kliknął kilka razy bo net mu mulił?

 

7900GS duuuuże OC 20% to standard -1950PRO dobra wydajność bez OC, słabe OC ale za to AA+HDR

 

A czy jedna karta jest lepsza czy druga to różnie bywa ogólnie wydajnościowo są podobne.

No kliknolem kilka razy przez przypadek.

A co z tą zasiłką wydoli? tracer 350w.

hmmm teraz mam ostatnio mialem radeona teraz gf to teraz znowu kolej na radka :D musze sie jeszcze zastanowic oczywiscie czekam na jakies porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO 7900GS lepiej.

No i oczywiście tą deltę... bo za cholerę Ci ten tracer tego nie uciągnie. I nie tylko tego. Ewentualnie w pewnym momencie z kompa poleci magiczny dymek i oszczędność kilkudziesięciu złotych przełoży się na wydatek kilkuset złotych za wymianę spalonych części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...