Skocz do zawartości
Mr.Martin

Urzadzenie Wielofunkcyjne - Wybor Z Zaproponowanych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam kupic sobie nowe urzadzonko do druku i skanowania oraz kserowania. Wybor padl na urzedzenie wielofunkcyjne atramentowe. Poszukalem , poczytalem i jak narazie do gusty przypadly mi dwa takie urzadzonka :

 

HP Photosmart PSC 2575

 

 

Epson Stylus Photo RX520

 

Owe urzadzenie chce kupic do domu i domowego uzytku. Drkuje roznie , czasami dosc czesto a czasami raz na miesieac lub dwa - to zlaeyz od tego czy mam cos do rukowania ( tak samo ze skanowanie , kserowaniem itp)

 

Doradcie mi ktora lepiej wybrac , a moze jakas inna ?

 

 

Zalezy mi aby dobrze drukowala , miala funkcje rozbudowane i ... ( cos tam jeszcze)

Czytalem ze Epson ma wbudowane glowice i troche sie bije - czy przypadkiem gdyz zadko drukuje nie bedzie mi zasychal tusz i glowice do wymiany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w biurze Panasonic KX-FLB813 ale jest to laser mono. Ma FAX, skaner, xero i to na szybie :), i dukarke laserową w jednym.

 

chodzi mi wylacznie o atramentowke

 

no to zostaje sam HP poniewaz ten model Epsona juz zchodzi z rynku - producent zarzestaje produkcji a dystrubutorzy juz nie ma , w sklapach ostnie modele

A moze oprocz tego HP cos innego byscie poecili np Brother czy cos innego ?

Edytowane przez Mr.Martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz tak całkiem szczerze, czy potrzebny Ci wyswietlacz kolorowy??

Bo jak nie to polecam hp c3180, w auchan jest promocja na niego( za 389zł masz kabel usb, urzadzenie wielofunkcyjne, 3 kartridże(2 startowe po 5ml i dodatkowy kolor 7ml) i papier 10x15 60 ark.). Jakośc druku jest bardzo dobra, skaner daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz tak całkiem szczerze, czy potrzebny Ci wyswietlacz kolorowy??

Bo jak nie to polecam hp c3180, w auchan jest promocja na niego( za 389zł masz kabel usb, urzadzenie wielofunkcyjne, 3 kartridże(2 startowe po 5ml i dodatkowy kolor 7ml) i papier 10x15 60 ark.). Jakośc druku jest bardzo dobra, skaner daje rade

no tak ale moze cos lepszego - mam na to kase 500 - 600zl wiec moze cos lepszego

 

A tak wlasnie zauwazylem ze tej drukarki zaczyna brakwoac w sklepach komputerowych - czyzby kolejny wyspzredawany modl ktory juz nie bedzie prdoukowany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem 600zł do wydania, ale postanowiłem, że nie bede dopłacać do wyświetlacza i wybrałem właśnie c3180, na innym forum mi tak doradzili. A co do wyprzedawania to może i owszem, w dzisiejszych czasach wszystko się szybko zmienia. Ogólnie to dodam: jeśli chcesz przede wszystkim jakości to polecam hp, a jak ekonomiki to brothera lub coś innego stałogłowicowego, lexmark leży poza klasyfikacją( w koszu :wink: niepolecę nawet wrogowi), w hp trzeba się nauczyć oszczędzać tusz( zajęło mi to 1/4 tuszu :-P ), ja szukałem przede wszystkim jakości i ją znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie , ja na ogol oszczedzam tusz bo zadko drukuje a jak juz drukuje duzo to stosuje samodzielne napelnianie tuszy poprzez zestawy Inktec

Wlasnie dzieki czasami dlugim przerwom miedzy drukowaniem boje sie kupowa cos z ze stala glowica bo slyszalem ze zasycha a wymiana takiej glowicy drogo kosztuje ( tzn nieoplacalne jest wymiana gliwicy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzieki czasami dlugim przerwom miedzy drukowaniem boje sie kupowa cos z ze stala glowica bo slyszalem ze zasycha a wymiana takiej glowicy drogo kosztuje ( tzn nieoplacalne jest wymiana gliwicy)

ciekawe skąd ja to znam :D sam miałem takie podejście jak kupowałem :-P A do kartridży hp mam szacunek, posiadam nr. 56 i 57, leżały ponad rok nieużywane, zaniosłem do kolegi i po zwykłym czyszczeniu puściły tusz( nawet nie potrzebowały dokładnego czyszczenia, w czarnym pojemniczku zalany jest ecoink), oby w c3180 tez były tak wytrzymałe B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak będzie działał ten HP, ale mój PSC 1610, ktorego mam prawie rok chodzi bez najmniejszych zastrzezen. Jakość wydruku bardzo dobra, skaner jest świetny. Zero problemów, musze jeszcze tylko sprawdzic czy działa z zamiennikami. No i bardzoo wkurzające jest to oprogramowanie HP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te oprogramowanie z c3180 jest bardzo fajne, miałem z rok, dwa temu hp 5550 więc mam z czym porównać :-P ale za to podobało mi się oprogramowanie lexmarka x1170, wszystko było pod reką, poprostu bardziej mi odpowiadało, szkoda, że urządzenie to był taki szajs :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam się do kupna, właśnie tego modelu Brothera.... pozatym ktoś z Forumowiczów zakupił ten model, ale nie pamiętam w jakim temacie o tym było mowa....

Proszę bardzo... -->Lynk <-- tu masz troszeczkę na ten temat :)

Sądzę, że warto wydać te 440 zł :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...