Skocz do zawartości
LCC

Bus Driver

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy premierę nowego "symulatorka". Tym razem czas przyszedł na wcielenie się w kierowcę autobusu :) Jezu ile ja lat czekałem na takie coś... ahhh moje dzieciństwo i jeźdzenie kartonikami-autobusami "Berietami i Ikarusami" po ziemi :)

 

EDIT: Pojeździłem na niebieskim autobusie i powiem, że trudno, trudno jest. Przypomniał mi się symek nauki jazdy. Na początek Bus 42 - Between Scyscrapers udało mi się uzbierać 2300 punktów :) Może zrobimy małe FAQu i będziemy wpisywać wyniki na poszczególnych trasach ;)

 

Dołączona grafika

 

Bus Driver - wirtualny symulator stworzony przez firmę SCS Software (producent m. in. serii 18 Wheels of Steel), pozwalający wcielić się w kierowcę różnego rodzaju autobusów (dalekobieżne, piętrowe, więzienne). Gracz musi mieć na względzie zarówno bezpieczeństwo na drodze jak i bezpieczeństwo pasażerów. Wydawcą polskiej wersji gry jest firma Topware, która premierę planuje na 28 Marca 2007r.

 

DEMO: http://download.busdrivergame.com/busdriver_setup.exe (60 MB)

 

GALERIA: http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=11413

 

WEB SITE: http://www.busdrivergame.com/

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat gry, oprócz polskiego vbusa czy jakoś tak nie było symulatorów jazdy autobusami:) Kilka minusów gry: brak możliwości zmiany widoku, koszmarne sterowanie (cały czas przechyla autobusem i ciężko się zmieścić w pasach ruchu), model jazdy niezależny od modelu autobusu, hamowanie pulsacyjne (parodia na maksa). Plusy: temat i grafika.

Czekam na inne opinie:)

PS. Szkoda, ze Solarisa nie ma albo przegubowego Jelcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest super !!!

 

Szkoda że, demko pozwala jedynie na 60 minut zabawy.

 

A i ta cena 22 euro trochę chyba z kosmosu.

 

 

Trzy największe minusy:

- brak kamery zza kierownicy

- szkoda że, pasażerowie nie wsiadają tylko się teleportują do i z autobusu

- brak ręcznego?

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiadłem za kierownicą autobusu linii 42 i po 5 minutach zasnąłem za kółkiem.

Po 50 godzinnej jeżdzie w TEST DRIVE te autobusy poruszają się w ślimacznym tempie.

Ta grafika też jakaś taka kanciata i kwadratowa.

Brak jakichkolwiek zniszczeń (szkoda, że szyby nie rozsypują się w drobny mak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest katastrofalnie beznadziejna. Ciekawy w sumie pomysł ale wykonanie na najgorszym poziomie (coś ala polski maluch-racer). 1280x800 wszystko w ustawieniach na HIGH (aax0) = min. 45fps, max 58fps! ;o Tylko jak wciskam H(orn) to spada o 5fps :damage_wall: lol Grafika wygląda tragicznie, mało polygonów, autobusy wyglądają jak kanciaste pudełka po zapałkach a sterowanie...... :mur: ja wiem, że to nie jest NFS ale przepraszam, po prostu nie da się jeździć, a przecież większość nowszych tego typu pojazdów podobno posiada abs i inne systemy wspomagające prowadzenie. Do tego brak możliwości zmiany kamery! :mur: Gra chyba skierowana dla opóźnionych (no offense) lub cierpiących na Narkolepsja. Jak szybko ją ściągłem tak szybko poleciała do kosza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiadłem za kierownicą autobusu linii 42 i po 5 minutach zasnąłem za kółkiem.

Po 50 godzinnej jeżdzie w TEST DRIVE te autobusy poruszają się w ślimacznym tempie.

Myśłałeś, że autobusem będziesz jeździł tak samo szybko jak w TDU? :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Możesz tylko w niego uderzyć a konsekwencją tego jest oburzenie, krzyk pasażerów oraz punkty karne ;]]]]

Eee liczyłem na latające szkło i połamane belki, ciała pasażerów i pełno krwi a zamiast punktów pościg policji za autobusem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde na Tierze 2 jeździ się o wiele trudniej, w ogóle na następnych Tierach jest już masakra. Musimy patrzeć na wszystko nawet na to czy nie przytrzasneliśmy jakiegoś pasażera doorami, a trasy dłuuugie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fulla :)

Ale powiem, że za tą gierkę to powinni krzyczeć max 20zł ;)

a nie lepiej było wsiąść do prawdziwego autobusu i "grzecznie" poprosić kierowcę czy da poprowadzić, gwarantuję przeżycia byłby o wiele lepsze a zabawa mniej nudna :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej było wsiąść do prawdziwego autobusu i "grzecznie" poprosić kierowcę czy da poprowadzić, gwarantuję przeżycia byłby o wiele lepsze a zabawa mniej nudna :lol2:

A potem jeszcze bonusowy odcinek Prison Break z wlasna osoba w glownej roli :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

A jest dostepny MAN NL 283 ? :D

a nie lepiej było wsiąść do prawdziwego autobusu i "grzecznie" poprosić kierowcę czy da poprowadzić, gwarantuję przeżycia byłby o wiele lepsze a zabawa mniej nudna :lol2:

Nie wiem jak u Was, ale u nas w kazdym jednym autobusie sa kamery wiec to odpada :P Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę denerwuje brak AA, ale co tam :)

Już jedę ostatni poziom... normalnie masakra ;)

 

Zapodawajcie swoje wyniki :)

AA zawsze można wymusić z poziomu sterowników. Co do wyników to miałem dziś lekko ponad 6k ale z tego co widzę masz lepszą punktualność :) Następnym razem postaram się zrobić screena, bo na razie mam świeżą Vistę bez Photoshopa. BTW w co my gramy ? Śmiech na sali :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...