Skocz do zawartości
swirus'91

Problem Z Dvd Philips

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Philipsa HTS3100, mam problem. nie działaja mi napisy :? . Zmienialem juz format na srt,smi i przekonwertowalem na tekst bez polskich znakow, nic napisy dalej sie nie pojawiaja. Prosze co mam zrobic zeby odwarzacz wyswietlal napisy?? :mur:

 

Ps. Nie wiem czy to jest wlasciwe subforum, jak nie to poprawcie mnie i bardzo przepraszam.

Edytowane przez swirus'91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie kupuje się philipsów, panasoniców i innych markowych dvd jeżeli chce się oglądać divxy z napisami, poprostu producent tego typu sprzętu leje na ten format. Do ogldania divXów polecam Manty, Vivy i inne tego typu wynalazki które maja pełne wsparcie i częste aldejty softu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panasoniców i innych markowych dvd jeżeli chce się oglądać divxy z napisami,

Brednie. Na panasonikach od 2 lat dzialaja napisy bezproblemowo .txt z polskich kodowaniem.

Manta jest dobra jak mamy 10 letni telewizor. Obraz jest paskudny z tych tanich chinskich gowienek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam odtwarzacz philipsa DVD z DivX (model: DVP5960/05) i polskie napisy mi dzialaja ale nie wyswietla polskich znakow na filmach DivX. Czy wie ktos co musze i gdzie zrobic aby byly polskie znaki na filmach DivX ??????

 

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domu pojawil sie philips dvdr 3570h

 

ma mozliwosc odtwarzania napisow wraz z filmami divx, ale ich nie wyswietla. tak jak autor tematu, probowalem w roznych formatach sub, srt, smi ale nic. ta sama nazwa pliku co filmu poza rozszerzeniem, odpalalem z pen driv'e i z plyty, nic. zostaly mi jeszcze mozliwosci formatu ssa i ass ale watpie zeby cos zmienilo.

 

ktos w koncu odpalil napisy na tych filipkach? :P

 

jutro zadzwonie do serwisu ciekawe co powiedza ;)

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...