Skocz do zawartości
nadi

TwinMos dla mnie zawód

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dzisiaj kupiłem kość pamięci i trochę się zdziwiłem bo wytrzymuje tylko Fast,2,5cl,6T,3T z tym co poniżej mam wynik 7670 w 3dmarku2001se natomiast wcześniej miałem 512sdram zwykły noname i miałem ultra,2cl,5T,2T i wynik w 3dmarku 7012 ale proc chodził na 1367MHz czyli jako 1500+ natomiast pamięć i proc leciały na 124MHz bo przy wyższych moja wspaniała płyta główna się wykładała i narazie :(

Wychodzę więc z zapytaniem jakie macie timingi na swoich kościach interesuje mnie tylko TwinMOS , i jeszcze jedno czemu taki niski wynik ogólnie w tym 3dmarku ??? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj wysłałem zamównienie (ze "sklepu" Tweak'a :-) ) na 2x256 Mb tych pamiątek. Kiedy do mnie przyjdą to je dokładnie przetestuje....

 

Acha - wie ktoś może jaki jest czas realizacji zamówienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dzisiaj kupiłem kość pamięci i trochę się zdziwiłem bo wytrzymuje tylko Fast,2,5cl,6T,3T z tym co poniżej mam wynik 7670 w 3dmarku2001se natomiast wcześniej miałem 512sdram zwykły noname i miałem ultra,2cl,5T,2T i wynik w 3dmarku 7012 ale proc chodził na 1367MHz czyli jako 1500+ natomiast pamięć i proc leciały na 124MHz bo przy wyższych moja wspaniała płyta główna się wykładała i narazie :(

Wychodzę więc z zapytaniem jakie macie timingi na swoich kościach interesuje mnie tylko TwinMOS , i jeszcze jedno czemu taki niski wynik ogólnie w tym 3dmarku ???  8O

Zawsze mozesz je oddac,czytales regulamin?? Chyba,ze nie kupowales w Barwkompie i minelu juz sporo czasu odkad je masz..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...