Skocz do zawartości
Free

Chłodnica 3x120mm Do 170 Zł :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witka :)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad chłodniczką na 3x120mm w rozsądnej cenie. Znalazłem 3 ciekawe propozycje i teraz nie wiem, którą brać :)

Dodam do tego, że wolałbym, żeby chłodnice nie wymagały dużego przepływu powietrza do osiągnięcia dobrej wydajności. Na chłodnicy wylądują 3 fandery puszczone na minimum RPM.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem wydajności najlepiej 1. 2 i 3 są chyba identyczne jeśli chodzi o wydajność, bo to ta sama fabryka i teraz Cooltek ma mniejszą grubość. Generalnie jeśli stosujesz Borygo lub coś w tym stylu to bym brał alu, chyba że Ci zależy na estetyce i chcesz mieć chłodnicę w widocznym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chłodnia ma leżeć na budzie, a ALU nie będzie się tak dobrze prezentować jak czarne wersje. W układzie jest Borygo, także korozji raczej by nie było :)

 

Jarogniew się coś ociąga z testem Black Waterów 122 i 123 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chłodnia ma leżeć na budzie, a ALU nie będzie się tak dobrze prezentować jak czarne wersje. W układzie jest Borygo, także korozji raczej by nie było :)

 

Jarogniew się coś ociąga z testem Black Waterów 122 i 123 :(

hmm jestem w trakcie właśnie ;p jakiś tydzień i będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sie można podpiąć pod temat, Panowie jak sie ma do tej chłodnicy Black Water Advanced ALU 123 korozja galwaniczna (jak wiadomo alu w połączeniu z miedzią wywołuje taki proces) mogą być z tym problemy? Hmm i czy może rozwiąże to demineralka+borygo (50:50)

Też mam dylemat jaką chłodnicę wybrać, postawiłem własnie na Alu, ale korozja galwaniczna może niestety pokrzyżować mi plany :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...