Skocz do zawartości
Dark_Reaver

Modyfikowanie Leadtek 6800le

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdziłem, że musze wyciągnąc więcej z mojej karty no bo ja bardzo przepraszam ale na starym chłodzeniu (BOX) też wyciągałem 450/850 (core/mem)... wymieniłem chłodzenie na "troche" lepsze z nadzieją, że pójdzie coś wyżej ale jedyne co zyskałem to wiedza, że Zalman na minimalnych obrotach chłodzi ją bez problemu po o/c...

Troche modów znalazłem i wszystko było by cacy tylko jedna rzecz mnie martwi... wszystkie dotyczą kart na AGP... a ja mam PCI-E...

 

Dzięki pomocy Wawrocha znalazłem na necie coś takiego http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=59391 wszystko doskonale przeważnie ta część z dodaniem kondensatora! znalazłem nawet miejsce gdzie go trzeba wpiąć tylko, że jest ono w calkiem innym miejscu niż na zdjęciach a jak by tego było mało doczytałem się na innej stronie, że działą to tylko z kartami z takim zasilaniem (pokazana 6800LE na agp z zasilaniem z molexa...)... Martwi mnie to, że to wszystko nie będzie działać lub rozpierdzieli mi karte czego bym nie chciał raczej...

 

Z modyfikacją na rdzeń mam ten sam problem bo wszystko jest pod karty na AGP, no i wolał bym jednak coś w stylu pencil mod niż lutowanie po karcie...

Edytowane przez Dark_Reaver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potoki probowales odblokowac jeżeli nie beda uszkodzone to efekt bedzie lepszy niz zwykle OC.

IMO karta i tak jest dosyć wysoko podkrecona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu Ci napisze , że te mody z kondesatorami nic nie dają. Dodaktowa filtracja napięcia na mem i gpu nic nie daje. 450mhz na gpu to już bardzo dobry wynik , na powietrzu już dużo nie podciągniesz. Dużym ograniczeniem jest także słaby układ zasilający gpu , jedynie jednofazowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...