Skocz do zawartości
eXelium

Ceny Gier Na X360 I Ps3 W Wielkiej Brytani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się spytać, czy przypadkiem ktos nie orientuje się w cenach gier na PS3 i X360 w WB. I czy ewentualnie ktoś mógłby zarzucić linka do tamtejszego sklepu. :) Pytam bo niedługo rodzice jadą w odwiedziny do znajomych w WB więc jest szansa żeby sobie coś taniej kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się spytać, czy przypadkiem ktos nie orientuje się w cenach gier na PS3 i X360 w WB. I czy ewentualnie ktoś mógłby zarzucić linka do tamtejszego sklepu. :) Pytam bo niedługo rodzice jadą w odwiedziny do znajomych w WB więc jest szansa żeby sobie coś taniej kupić.

Nie ten dział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to ciekawi. A konkretniej skąd takie ceny na allegro gierek z zachodu? Sam mam GoW, N3 z francuską okładką, Full Auto, Perfect Dark Zero z niemiecką. Są też 3xA. Patrząc na ceny to na zachodzie są gry drozsze niż u nas. To co ludzie na allegro sprzedają je taniej niż kupują? :mur:

Czy spadają z TIRa czy jak? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PL zarabia się minimum 760zł

W Uk zarabia się minimum Ł800

 

W Uk nowe gry kosztują 30-35 funtów

W PL piraty kosztują 30-35zł :)

 

Wniosek:

Ewidentnie widać ile gracz jest skory wydać na grę :]

 

A tak poza żartem, to gry są dość drogie w porównaniu do cen Polskich.

Ceny gier w PL bardzo szybko spadają, podczas gdy w UK srebrne/tanie/extra kolekcje itp są sprzedawane za 10 funtów !!!

 

Wszystkie gry jakie kupuję - pochodzą z PL, gdyż stosunek zarobków do ceny gry jest cool :)

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to ciekawi. A konkretniej skąd takie ceny na allegro gierek z zachodu? Sam mam GoW, N3 z francuską okładką, Full Auto, Perfect Dark Zero z niemiecką. Są też 3xA. Patrząc na ceny to na zachodzie są gry drozsze niż u nas. To co ludzie na allegro sprzedają je taniej niż kupują? :mur:

Czy spadają z TIRa czy jak? :unsure:

sa czeste promocje ktorych w PL nie zauwazylem, moze stad sie biora...

djsilence - chyba mowisz o cenach z allegro, ostatnio bylem w MM i Empiku i 259zl za Burnout Revenge zmasakrowalo mi klate...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość NoweSamoDobro

Czy spadają z TIRa czy jak? :unsure:

spadaja z Australii

 

www.dvdcrave.com

 

szybka wysylka, zero problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza 2 + wysylka air mail to 55e, wedlug mnie zabawa nie warta swieczki bo za 59,99 forza bedzie do wyhaczenia w sklepach typu HMV

 

no ale w PL pewnie z 259zl bedzie kosztowac wiec warto sie pobawic bo ponad 50zl zostanie w kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...