Skocz do zawartości
LittlePaulie

Wielki Problem Z Geforce 6800gt (gigabyte), Nie Dziala :/

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ja sobie durona 1.7mhz, plyte ASRock K7S41GX, 1gb ddr ramu i wlasnie dostalem w swoje rece geforce'a 6800gt od gigabyte'a i cos niebardzo chce dzialac, za pierwszym razem w ogole monitor sie nie wlacza, po restarcie startuje bios (te czarne tablice) ale juz windows ni uja ;/... jaka moze byc tego przyczyna, czy karta jest za nowa/dobra do tej plyty glownej, czy cos w biosie trzeba przestawic, czy moze cos innego jest przyczyna... ach tylko nie piszcie ze karta jest zwalona bo sprawdzalem na innym kompie (lepszym) i dziala

 

z gory dzieki, pozdro

Edytowane przez LittlePaulie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo jest duzy watek o 6800 - :rolleyes:

Secundo nazywanie megabajta zasilaczem jest niesmaczne. Testowac na czyms co ma realna moc. A teraz zamykam a Ty szukasz na forum rozwiazania problemu bo watek [ciach!]y zasilacz i mocna karta jest popularny. Milego uzywania szukajki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrozum prosze tylko jedna rzecz, dostalem ta karte bo znajomy ma ja na zbyciu i mam okazje ja uzytkowac do czerwca, wiec chcialbym ja tylko uruchomic zeby dzialala, bo na pewno bedzie lepsza od gf 5200fx ktory aktualnie siedzi w blaszaku (a sam komp tez nie jest moj tylko wspołlokatora wiec chyba nie bede mu prezentowac nowego zasilacza bo jestem tylko biednym studentem:P)... prosze tylko o rade jak ja uruchomic, nic wiecej

Edytowane przez LittlePaulie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie zrozumiales:)

 

nawet jak to odpalisz to przy wlaczeniu czegos co w jakimkolwiek stopniu obciazy ta grafe spowoduje restart komputera lub spalenie owego "zasilacz"

 

to tak jakbys mial pozyczony samochod na miesiac , chcesz nim jezdzic ale nie chcesz wydawac kasy na paliwo:)

Edytowane przez maciek2107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Dodam jeszcze, że może zaistnieć taka sytuacja, że zasilacz się spali i któryś/któreś z komponentów komputera (mogą nawet wszystkie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...