Skocz do zawartości
Fulgor

Frost 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robot

widac jak krzyzyki sie sprawdzaja chociazby po f2s .

 

jedyny test jaki widzialem to na techworks , ale tam grzalka w postaci jednordzeniowego am2 - i ledwo wygrywa z zwyklym f2s , a przegrywa z apogee .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

no o tym pisalem wlasnie , test pokazuje mega roznice miedzy f2s a f3d .

 

ten f2s byl u mnie na dualcore mniej wydajny od x2p rev 2 . i po tym wnioskuje jak wydajna jest ta konstrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3D nie ma topu z plexi

 

ma top z plexi, dokladnie wylewanej (lepszej w obrobce i bardziej gietkiej) cos pomiedzy plexi a poliweglanem...

 

nieodpowiednia technika obrobki wszystkich trzech materialow (mimo ze obrobka samych plexiglasu jest podoba) moze spowodowac zmiany strukturalne, naprezenia oraz zmeczenia materialu co za tym idzie slabosc konstrukcji...

 

do nas jako do producenta nie doszla ZADNA informacja o PEKNIECIU topu na calej plaszczyznie (co w efekcie powodowalo nieszczelnosc)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

test pokazuje mega roznice miedzy f2s a f3d .

Więc nie rozumiem co czepiasz się krzyży......

 

Wydajność f3d taka sama jak Apogee (cpu - temp otoczenia), więc niby dlaczego mają być piny, tylko dlatego, że inni tak robią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

wlasnie temu koszonek ze mialem f2s i byl slaby na dual core . a ten test pokazuje tyle co nic - skoro f2s jest na poziomie f3d i apogee .

a taki apogee jest sporo wydajniejszy od hm pinowcow - prisona kynka i cube od misia.

 

teraz moze w koncu zalapiesz o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no człowieku pokaż mi chodź jeden wątek w którym ktokolwiek skarży się na Frosta że mu top pękł (oczywiście z winy producenta a nie idioty który dokręca śruby obcęgami). Za to konkurencji (o ile można tak nazwać) takie wpadki się zdażały i to niejednokrotnie. Więc proszę nie generalizuj i nie szkaluj firmy dzięki której wiele osó wyszło z kamienia łupanego zwanego AC.

:damage_wall:

 

Nie bądź taki zapatrzony we Frosta. Nie mam nic do Realitynet (bardzo fajna firma), ale jak każdy chcę, by produkty na rynku były lepsze. Skoro pada pytanie, z czego ma być top, to napisałem, byleby nie z plexi.... To na prawdę nie trudne do zrozumienia i nie wymaga od razu wyskakiwania z tego typu zachowaniem a'la DN. Czy ja napisałem, że to się zdarzyło? NIE... Ale, że przy użyciu plexi to się MOŻE zdarzyć, ale nie musi...

 

EOT bardzo proszę :?

 

BTW:

... a nie idioty który dokręca śruby obcęgami).

:lol2:

Edytowane przez mpConroe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przy F3D trochę posiedzieć, to pleksa nawet nie przeszkadza:

 

Dołączona grafika

 

A że trochę topów od samhaina pomęczyłem, to mogę powiedzieć, że uszkodzić je dosyć trudno (choć jeden po pijaku mi się udało). A wracając do tematu: z tego co słyszałem, to pewną innowacją w czwartym Froście ma być właśnie top :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, top cudny :) . Fajnie by wyglądał taki Frost 4. Jeszcze jak wydajność na poziomie D-Teka by było, to by schodził jak ciepłe bułeczki :) .

Edytowane przez mpConroe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, top cudny :) . Fajnie by wyglądał taki Frost 4. Jeszcze jak wydajność na poziomie D-Teka by było, to by schodził jak ciepłe bułeczki :) .

jak cena ma być też na poziome d-teka to nie ma problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2012 koniec swiata to kto sie nacieszy blokiem? :lol:

Ja mam inne informacje co do końca świata ;) jeszcze jedna kadencja Pana i świat skończy się szybciej.

 

Ale w zasadzie to mógłbyś coś zdradzić na temat tego niesamowitego Frosta 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne informacje co do końca świata ;) jeszcze jedna kadencja Pana i świat skończy się szybciej.

 

Ale w zasadzie to mógłbyś coś zdradzić na temat tego niesamowitego Frosta 4.

 

ja tam nic nie wiem, ja go tylko projektuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche zaśmiece temat ale cóż.. Bartolomius zym to malowałeś ?? Może się skusze na Px ver satnistyczną :D miałem niklować ale tak jakoś wyszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche zaśmiece temat ale cóż.. Bartolomius zym to malowałeś ?? Może się skusze na Px ver satnistyczną :D miałem niklować ale tak jakoś wyszło...

Takie rzeczy to na PW chyba się załatwia :wink:

Wg mnie nowy blok na CPU od Sama nie koniecznie będzie miał kontrukcję "krzyżykową"

Nie wykluczone również, że i nazwa będzie inna. :wink:

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...