Skocz do zawartości
adi_k

Jak Skonfigurowac Router Do Sieci Peer To Peer?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie chcialem zakładac nowego tematu ale nie miałem wyjścia.Wyjasnie w czym rzecz: mam router z modemem Belkin 125 high speed i do tego dwie sieciówki wi-fi D-Link DWL-G122.Wczesniej uzywałem modemu ADSL SpeedTouch 330 ktory dostałem w pakiecie ale teraz chcemy uzywac Neta na dwóch kompach i dlatego kupiłem router. Problem jest w tym że o ile wczesniej na starym modemie muł i bittorrent działał bez problemu (HIgh ID, dobre transfery)to teraz wszystko jest firewalled LowId na mule pomimo że w kofiguracji routera wyłaczyłem firewall i NAT-a też chociaz nie wiem co to zmienia.Czy ktoś mi moze podpowiedziec co jest nie tak i jak skonfigurowac żeby działalo tak jak wcześniej.Wszystko oczywiscie skonfigurowało sie niemalże automatycznie tylko pożniej z wyżej wymienionych względów mieszalem troche w ustawieniach routera ale na razie nic nie wymysliłem.Moze musze jeszcze pogrzebac w Windowsie? Co jest nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specem nie jestem ,ale modem/router sobie sam skonfigurowalem pod Torrenta i Emula

trzeba w ustawieniach firewalla wpudowanego w routera otworzyc porty na ktorych ma sie komunikowac

soft p2p , w Emule w zakladce Options/Connection klikasz przycisk TestPorts

pokaze ci sie strona a tam znajdziesz info na temat konfiguracji routerow i firewalli

 

dokladnie ta strona :

http://www.emule-project.net/home/perl/help.cgi?l=1&rm=show_entries&cat_id=246
jesli z taka pomoca nie dasz rady to bedziesz musial kogos poprosic o onlinehelpa ;/ Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...