Skocz do zawartości
quattro

Jakie Głośniki Do 150zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chcę zmienić moje stare głośniczki Genius 2.0 (takie tanie budżetówki) na coś konkretniejszego do 200 PLN.

Głównie do muzyki, gier, czasem coś się też obejrzy (DVD) - w tej kolejności.

 

Z Waszych postów mogę wywnioskować, że większość jest zgodna co do głośników 2.0 Genius SP-HF1250X oraz 2.1 Logitech X-230.

 

Które z tych głośniczków polecicie mi do wymienionych wyżej zastosowań?

 

Geniusy bardziej pasowałyby mi do pokoju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee tam ja bym wziol to a nie jakies po[ciach!]lki

Bierz Z-640

http://allegro.pl/item201685806_glosniki_l...arancja_fv.html

Dobrze graja , maja dobry bass i podzial tonow za ta cene nic lepszego nie znajdziesz - dodam ze te gloniki kiedys kosztowaly wiecej :)

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quattro kup nowe kolumny http://www.allegro.pl/item201789494_magnat..._pln_raty_.html

graja całkiem przyzwoicie jak za swoją cenę i bardzo dobra gwarancja dordor na 2 lata

Wygrywasz aukcję np. http://www.allegro.pl/item204207660_kenwoo...e_in_japan.html

i luz :)

Za jakiś czas wymieniasz kolumny na jakieś AE evo one i masz fajny zestawik stereo

Edytowane przez Hesos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszły do mnie Geniusy SP-HF1250X. Są ogromne! Wiedziałem ze sa duze ale bez przesady :)

 

Ledwo sie na biurko wcisnely.

 

Mam pytanie. Czy ustawienie glosnikow o takiej mocy bardzo blisko monitora (w odleglosci kilku cm.) jest dla niego (monitora) bezpieczne. Jest to kilkuletni CRT. Nie bedzie odksztalcen obrazu i nie schrzani sie za jakis czas?

Edytowane przez byru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszły do mnie Geniusy SP-HF1250X. Są ogromne! Wiedziałem ze sa duze ale bez przesady :)

 

Ledwo sie na biurko wcisnely.

 

Mam pytanie. Czy ustawienie glosnikow o takiej mocy bardzo blisko monitora (w odleglosci kilku cm.) jest dla niego (monitora) bezpieczne. Jest to kilkuletni CRT. Nie bedzie odksztalcen obrazu i nie schrzani sie za jakis czas?

nie powinno , bo sa ekranowane.Swoja droga jak spisuja sie ? chodzi o jakosc dzwieku (gora+dol) zastanawiam sie wlasnie nad ich kupnem.niska cena dobre parametry .. zestaw typu wzmacniacz + monitory to wiekszy zakup za jakis czas .obecnie smigam na unitra + tonsile .niby gra ale sa dosyc leciwe i nie kumate ze wspolczesna muza .raster ;) pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...