Skocz do zawartości
Kuniarz

mod Kuniarza - ENERGIA !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Plexi jeszcze nie dałem, bo na wsi nie ma marketów budowlanych :D ale niebawem podłoże pod symbol plexi grubości 4-6 mm w którą od brzegów będą wkomponowane niebieskie LED-y . Powinno dać niezły efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmujesz molexa z przewodow, przepychasz przewody przez rurke, zakladasz spowrotem molexa, zreszta kol. Kuniarz sam to w opisie napisal.

no pisal o kabelkach do led`a hdd itp. A nie wspomnial o zasilaniu i molex`ach. Ale faktycznie, chyba innej mozliwosci po porstu nie ma :roll: :oops:

z calym szacunkiem, ale nie moge sie z toba zgodzic, a oto dowod:

 

6. Zasilacz. 

Jako że moja płyta nie wymaga dodatkowego zasilania, a akurat taki mi sie trafił zasilacz, zbędne dwie wiązki przewodów zostały spięte i umieszczone wewnątrz zasilacza. Pozostałe wiązki kabli umieściłem w karbowanych rurkach. Znów chciałem uniknąć nacinania rurki, więc każda wiązka została pozbawiona wtyczek, kable przepchnięte i pozakładane wtyczki z powrotem.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuniarz: jak wstawisz ledy w boczek plegsy to będą ci z.a.j.e.b.i.ś.c.i.e świeciły tyklo boki/krawędzie plexy, natomiast sama powierzchnia zostanie nieoświetlona, chyba że potraktujesz ją ( powierzchnię plexy ) papierem ściernym.

wiem z autopsji :?

IMHO 4 ledy to mało.

w starej budzie miałem 60 ultra jasnych i efekt był "w miarę"

teraz podświetlają mi frontpanel w proliancie compaq'a

zapomniałem wyrazić opinię o budzie:

buda max c.h.u.j.o.w.a ale po modzie OK !

respekt za kable ( wieczna zmora ).

pomaluj napęd !

cpc sux ( coś te twoje 30 stopni do mie nie docierają :wink: )

fanbus OK - sam miałem kiedyś coś podobnego -> 7V było blue, 12 - red

teraz mam 4 pozycje plus oświetlenie:

1 - front i dyski w miejscu po swapie

2 - zasiłka

3 - dodatkowy wentyl na grafie

4 - komin/back

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuniarz: jak wstawisz ledy w boczek plegsy to będą ci z.a.j.e.b.i.ś.c.i.e świeciły tyklo boki/krawędzie plexy, natomiast sama powierzchnia zostanie nieoświetlona, chyba że potraktujesz ją ( powierzchnię plexy ) papierem ściernym...

Racja racja. Ja sobie wycialem z plexi pada pod mysze i zmatowilem.

Mam optycznego gryzonia, i w nocy efekt powala na kolana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże trochę tego posta :)

Biegałem dzisiaj po marketach budowlanych (OBI, Praktiker, Castorama) za rurkami karbowanymi (w celu modowania kabelków :)) Znalazłem tylko przeźroczyste 7mm i 9mm a czarne były tylko 9mm :(

 

Jak myślicie czy taka średnica 9mm będzie ok?

 

BTW Śmieszną cene mają te rurki (25metrow za 9zł LOL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...