Skocz do zawartości
paszczak8

Co Będzie Lepszym Wyborem?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam trochę ograniczony budżet więc pytam się Was o radę:

Athlon 64 3500+ Orleans AM2 BOX + KingMax DDR2 1GB 800

czy:

Athlon 64 3200+ Orleans AM2 BOX + Patriot DDR2 Dual Chanel 1GB 800 (2x 512mb)

 

Co będzie lepszym wyborem?

Mam płytę głowną Abit KN9 ultra na nforce4 . Czy mogę do niej włożyć ram o mniejszej częstotliwości np. 667 MHz ?

 

Proszę o szybką odpowiedz ponieważ jutro zamierzam jechać do sklepu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingston 667mhz idą spokojnie na 800mhz przy 4,4,4,12, tylko że ja musiałem u siebie podnieść V do 2,00V bo w gold memory na standardzie błędy wyskakiwały. http://www.proline.pl/shop.php?prodid=KINGSTON+1GB+DDR2667 -tanie jak barszcz. Sam się zastanawiam czy nie łyknąć jeszcze z 2x1GB takich pamiątek

Edytowane przez Marcinas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Tobie przykład. Kilka postów wyżej dałem Tobie linka do pamięci kingstona 1GB 667mhz. Te pamięci u mnie chodzą na 800mhz przy cl4 a według producenta powinny chodzić na cl5 przy szybkości 667mhz. Czyli jak widzisz wystarczy tylko przestawić co nie co w biosie i mamy pamięci szybsze za pieniądze wolniejszych. Dołączam tutaj screena o moich pamiątkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...